Rezultate

Final 4 - Finala
FCC Baschet Arad FCC Baschet Arad 67
80 Sepsi SIC Sf. Gheorghe Sepsi SIC Sf. Gheorghe
16.02.2020
19:30
Final 4 - Semifinale
FCC Baschet Arad FCC Baschet Arad 76
59 ACS KSE Târgu Secuiesc ACS KSE Târgu Secuiesc
15.02.2020
16:30
CS Agronomia București CS Agronomia București 41
109 Sepsi SIC Sf. Gheorghe Sepsi SIC Sf. Gheorghe
15.02.2020
19:00
Turul al doilea - Retur
CS Agronomia București CS Agronomia București 70
45 CSM Alexandria CSM Alexandria
15.01.2020
20:30
FCC Baschet Arad FCC Baschet Arad 78
60 Olimpia CSU Braşov Olimpia CSU Braşov
15.01.2020
17:30
ACS KSE Târgu Secuiesc ACS KSE Târgu Secuiesc 74
66 CS Universitatea Cluj-Napoca CS Universitatea Cluj-Napoca
15.01.2020
18:00
Sepsi SIC Sf. Gheorghe Sepsi SIC Sf. Gheorghe 90
63 CSM Satu Mare CSM Satu Mare
15.01.2020
19:00
Turul al doilea - Tur
CS Universitatea Cluj-Napoca CS Universitatea Cluj-Napoca 54
57 ACS KSE Târgu Secuiesc ACS KSE Târgu Secuiesc
11.12.2019
16:00
CSM Alexandria CSM Alexandria 47
35 CS Agronomia București CS Agronomia București
11.12.2019
18:00
Olimpia CSU Braşov Olimpia CSU Braşov 60
66 FCC Baschet Arad FCC Baschet Arad
12.12.2019
18:00
CSM Satu Mare CSM Satu Mare 67
71 Sepsi SIC Sf. Gheorghe Sepsi SIC Sf. Gheorghe
23.12.2019
18:00
Primul tur - Retur
CS Universitatea Cluj-Napoca CS Universitatea Cluj-Napoca 77
55 CS Rapid București CS Rapid București
23.10.2019
14:00
BC Sirius Mureșul Târgu Mureș BC Sirius Mureșul Târgu Mureș 56
49 CS Agronomia București CS Agronomia București
10.11.2019
16:00
ACS KSE Târgu Secuiesc ACS KSE Târgu Secuiesc 58
54 CS Phoenix Știința Constanța CS Phoenix Știința Constanța
23.10.2019
18:00
CSM Alexandria CSM Alexandria 74
52 CSU ACS Rookies Oradea CSU ACS Rookies Oradea
23.10.2019
11:30
FCC Baschet Arad FCC Baschet Arad 78
37 CSM Târgoviște CSM Târgoviște
23.10.2019
18:00
Primul tur - Tur
CS Rapid București CS Rapid București 63
67 CS Universitatea Cluj-Napoca CS Universitatea Cluj-Napoca
16.10.2019
16:00
CS Agronomia București CS Agronomia București 60
45 BC Sirius Mureșul Târgu Mureș BC Sirius Mureșul Târgu Mureș
16.10.2019
14:00
CS Phoenix Știința Constanța CS Phoenix Știința Constanța 61
58 ACS KSE Târgu Secuiesc ACS KSE Târgu Secuiesc
16.10.2019
17:00
CSU ACS Rookies Oradea CSU ACS Rookies Oradea 52
67 CSM Alexandria CSM Alexandria
16.10.2019
10:30
CSM Târgoviște CSM Târgoviște 60
53 FCC Baschet Arad FCC Baschet Arad
16.10.2019
18:00