| Pct./meci | Rec./meci | PD/meci | Eff | |
|---|---|---|---|---|
| LNBM | 3.5 | 2.3 | 1.0 | 4.6 |
| C.R Masc. | 7.8 | 3.3 | 1.5 | 9.5 |
| Puncte | 18 | @ BCM U | LNBM |
|---|---|---|---|
| Recuperari | 7 | @ BCM U | LNBM |
| Pase decisive | 5 | @ BCM U | LNBM |
| 1. | FC Argeș Pitești | 01.08.2024 - - |
|---|
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 31 | 18:44 | 1.5 | 2.9 | 47.0% | 0.6 | 1.9 | 22.4% | 0.8 | 1.3 | 28.6% | 1.2 | 2.2 | 3.5 | 1.5 | 2.3 | 1.5 | 1.4 | 0.8 | 0.1 | 5.5 | 8.0 | 2.0 | 4.8 | 6.9 |
| Medie totala | 59 | 14:13 | 1.2 | 2.5 | 37.2% | 0.4 | 1.4 | 15.6% | 1.2 | 0.6 | 24.1% | 1.1 | 1.6 | 2.7 | 1.2 | 1.6 | 1.2 | 0.9 | 0.7 | 0.1 | 4.2 | 5.4 | 1.1 | 3.3 | 4.8 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 31 | 581:06 | 46.0 | 90.0 | 47.0% | 18.0 | 59.0 | 22.4% | 25.0 | 40.0 | 62.5% | 38.0 | 69.0 | 107.0 | 47.0 | 71.0 | 45.0 | 43.0 | 24.0 | 3.0 | 171.0 | 247.0 | 61.0 | 149.0 | 213.0 |
| Total | 59 | 839:01 | 69 | 148 | 37.2% | 23 | 83 | 15.6% | 68 | 38 | 24.1% | 67 | 95 | 162 | 70 | 97 | 73 | 53 | 43 | 3 | 245 | 321 | 66 | 195.0 | 285 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 2 | 26:31 | 2.0 | 3.0 | 66.5% | 1.0 | 3.0 | 33.0% | 1.5 | 2.0 | 75.0% | 1.0 | 2.0 | 3.0 | 1.5 | 2.5 | 2.5 | 0.5 | 1.0 | 0.0 | 8.5 | 9.0 | -5.5 | 6.0 | 9.0 |
| Medie totala | 4 | 23:47 | 1.5 | 2.3 | 70.8% | 1.3 | 2.8 | 45.5% | 1.5 | 1.0 | 50.0% | 0.5 | 2.8 | 3.3 | 1.5 | 1.8 | 1.8 | 0.8 | 1.0 | 0.0 | 7.8 | 9.5 | -3.0 | 6.0 | 9.5 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 2 | 53:02 | 4.0 | 6.0 | 66.5% | 2.0 | 6.0 | 33.0% | 3.0 | 4.0 | 75.0% | 2.0 | 4.0 | 6.0 | 3.0 | 5.0 | 5.0 | 1.0 | 2.0 | 0.0 | 17.0 | 18.0 | -11.0 | 12.0 | 18.0 |
| Total | 4 | 95:09 | 6 | 9 | 70.8% | 5 | 11 | 45.5% | 6 | 4 | 50.0% | 2 | 11 | 13 | 6 | 7 | 7 | 3 | 4 | 0 | 31 | 38 | -12 | 24.0 | 38 |
Tânărul baschetbalist va bifa al doilea sezon consecutiv în campionatul României
Baschetbalistul născut la Monaco a avut un impact neașteptat de important pentru trupa din Trivale