| Pct./meci | Rec./meci | PD/meci | Eff | |
|---|---|---|---|---|
| LNBM | 2.7 | 1.3 | 1.3 | 3.1 |
| C.R Masc. | 3.5 | 1.8 | 1.2 | 3.2 |
| SCRM | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| Puncte | 17 | @ U BT Cluj | LNBM |
|---|---|---|---|
| Recuperari | 7 | @ Voluntari | LNBM |
| Pase decisive | 11 | @ CSM | LNBM |
| 1. | U BT Cluj-Napoca | 10.12.2020 - 31.05.2024 |
|---|---|---|
| 2. | SCM Timișoara | 01.08.2024 - 15.06.2025 |
| 3. | CSM Corona Braşov | 01.08.2025 - - |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 34 | 17:22 | 1.6 | 3.2 | 41.3% | 0.3 | 1.6 | 17.6% | 1.5 | 2.2 | 40.8% | 0.6 | 1.5 | 2.1 | 3.4 | 2.7 | 2.5 | 0.9 | 1.4 | 0.0 | 5.5 | 6.9 | -2.1 | 3.9 | 6.2 |
| Medie totala | 167 | 11:27 | 0.9 | 1.9 | 32.6% | 0.3 | 1.1 | 15.4% | 1.1 | 0.7 | 23.4% | 0.4 | 1.1 | 1.5 | 1.6 | 1.7 | 1.5 | 0.5 | 1.0 | 0.0 | 3.3 | 3.8 | 0.6 | 2.0 | 3.4 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 34 | 590:54 | 53.0 | 108.0 | 41.3% | 10.0 | 54.0 | 17.6% | 50.0 | 75.0 | 66.7% | 19.0 | 52.0 | 71.0 | 117.0 | 91.0 | 84.0 | 29.0 | 46.0 | 1.0 | 186.0 | 234.0 | -72.0 | 133.0 | 212.0 |
| Total | 167 | 1912:36 | 151 | 311 | 32.6% | 44 | 184 | 15.4% | 191 | 119 | 23.4% | 71 | 187 | 257 | 274 | 289 | 254 | 83 | 167 | 2 | 553 | 631 | 106 | 336.0 | 560 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 2 | 15:58 | 1.0 | 2.5 | 25.0% | 0.0 | 1.0 | 0.0% | 1.0 | 2.0 | 50.0% | 0.5 | 1.5 | 2.0 | 3.5 | 1.5 | 2.0 | 0.5 | 3.0 | 0.0 | 3.0 | 2.5 | -7.0 | 1.0 | 3.0 |
| Medie totala | 19 | 13:41 | 0.8 | 2.0 | 33.7% | 0.4 | 1.7 | 22.2% | 0.9 | 0.7 | 27.6% | 0.3 | 1.6 | 1.8 | 1.2 | 1.9 | 1.2 | 0.7 | 1.4 | 0.0 | 3.5 | 3.2 | -0.5 | 1.2 | 2.2 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 2 | 31:56 | 2.0 | 5.0 | 25.0% | 0.0 | 2.0 | 0.0% | 2.0 | 4.0 | 50.0% | 1.0 | 3.0 | 4.0 | 7.0 | 3.0 | 4.0 | 1.0 | 6.0 | 0.0 | 6.0 | 5.0 | -14.0 | 2.0 | 6.0 |
| Total | 19 | 260:10 | 16 | 38 | 33.7% | 7 | 32 | 22.2% | 18 | 14 | 27.6% | 5 | 30 | 35 | 22 | 37 | 22 | 14 | 27 | 0 | 67 | 60 | -10 | 23.0 | 42 |
Elevii lui Florin Nini o întâlnesc în Turcia pe Petkim Spor, astăzi (15 octombrie), de la ora 18:00
Gruparea de sub Tâmpa continuă achizițiile în privința baschetbaliștilor autohtoni
Tânărul jucător român tocmai s-a despărțit de campioana României
Care au fost performerii rundei în rândul baschetbaliștilor români
„În primul rând, sunt foarte fericit că a câștigat echipa”
Declarațiile baschetbalistului român înaintea derby-ului cu CSM Oradea