| Pct./meci | Rec./meci | PD/meci | Eff | |
|---|---|---|---|---|
| LNBM | 3.4 | 1.8 | 0.6 | 4.3 |
| C.R Masc. | 4.9 | 2.3 | 0.6 | 6.0 |
| Liga I M. | 11.3 | 6.0 | 2.7 | 13.3 |
| SCRM | 0.0 | 3.0 | 0.0 | -3.0 |
| Puncte | 25 | @ U BT Cluj | LNBM |
|---|---|---|---|
| Recuperari | 8 | @ Corona Braşov | LNBM |
| Pase decisive | 5 | @ U BT Cluj | LNBM |
| 1. | U BT Cluj-Napoca | 01.08.2012 - 20.06.2021 |
|---|---|---|
| 2. | CSO Voluntari | 01.08.2021 - 31.05.2024 |
| 3. | CSO 2 Voluntari | 15.11.2023 - 31.05.2024 |
| 4. | SCM "U" Craiova | 01.08.2024 - - |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 33 | 23:03 | 0.9 | 1.4 | 40.3% | 1.3 | 3.8 | 31.2% | 0.3 | 0.5 | 15.9% | 1.1 | 1.7 | 2.8 | 1.1 | 2.3 | 0.5 | 0.6 | 0.6 | 0.4 | 6.0 | 7.1 | 4.2 | 4.3 | 5.2 |
| Medie totala | 229 | 15:45 | 0.7 | 1.2 | 36.8% | 0.8 | 2.2 | 27.0% | 0.3 | 0.2 | 11.9% | 0.6 | 1.5 | 2.1 | 0.7 | 1.7 | 0.3 | 0.5 | 0.5 | 0.2 | 4.0 | 4.9 | 2.6 | 2.8 | 3.5 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 33 | 760:42 | 30.0 | 46.0 | 40.3% | 42.0 | 124.0 | 31.2% | 11.0 | 17.0 | 64.7% | 37.0 | 55.0 | 92.0 | 36.0 | 77.0 | 15.0 | 21.0 | 19.0 | 12.0 | 197.0 | 235.0 | 138.0 | 142.0 | 170.0 |
| Total | 229 | 3607:21 | 165 | 266 | 36.8% | 173 | 515 | 27.0% | 79 | 56 | 11.9% | 136 | 338 | 474 | 155 | 378 | 71 | 114 | 110 | 53 | 905 | 1117 | 594 | 632.9 | 796 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 3 | 24:25 | 1.0 | 1.7 | 38.7% | 3.0 | 6.0 | 50.7% | 0.7 | 0.7 | 33.3% | 0.7 | 4.0 | 4.7 | 1.0 | 2.3 | 0.3 | 0.7 | 0.7 | 0.3 | 11.7 | 14.0 | -6.3 | 9.0 | 12.0 |
| Medie totala | 21 | 19:25 | 1.0 | 1.6 | 46.0% | 1.3 | 2.9 | 40.9% | 0.6 | 0.4 | 23.8% | 0.7 | 2.3 | 3.0 | 0.8 | 1.8 | 0.4 | 0.4 | 0.7 | 0.3 | 6.3 | 7.7 | 2.9 | 4.5 | 6.2 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 3 | 73:16 | 3.0 | 5.0 | 38.7% | 9.0 | 18.0 | 50.7% | 2.0 | 2.0 | 100.0% | 2.0 | 12.0 | 14.0 | 3.0 | 7.0 | 1.0 | 2.0 | 2.0 | 1.0 | 35.0 | 42.0 | -19.0 | 27.0 | 36.0 |
| Total | 21 | 407:51 | 20 | 34 | 46.0% | 28 | 61 | 40.9% | 13 | 9 | 23.8% | 14 | 48 | 62 | 17 | 37 | 9 | 8 | 15 | 7 | 133 | 161 | 60 | 95.3 | 131 |
Internaționalul român ne-a oferit un interviu înaintea seriei cu Voluntari
Baschetbalistul lui SCM U Craiova ne-a acordat un interviu exclusiv înainte de turneul final de la Oradea
Extrema de 26 de ani a avut o contribuție semnificativă în duelul din Cupa României de la Pitești
Baschetbalistul român a ieșit la rampă în victoria surpriză împotriva fostei sale echipe
Primul transfer anunțat de gruparea din Bănie
Baschetbalistul autohton se află în recuperare după o operație la umărul stâng