| Pct./meci | Rec./meci | PD/meci | Eff | |
|---|---|---|---|---|
| LNBM | 3.6 | 3.2 | 0.6 | 4.1 |
| C.R Masc. | 6.2 | 5.0 | 0.9 | 7.0 |
| Liga I M. | 9.1 | 8.4 | 1.8 | 14.3 |
| Puncte | 20 | @ ACS | C.R Masc. |
|---|---|---|---|
| Recuperari | 19 | @ Aurel Vlaicu | LNBM |
| Pase decisive | 5 | @ Phoenix | LNBM |
| 1. | CNAV Eagles București | 01.08.2017 - 01.06.2018 |
|---|---|---|
| 2. | CSM Constanța | 01.08.2018 - 30.04.2020 |
| 3. | CSM Focșani | 01.10.2020 - 20.06.2021 |
| 4. | CSM VSKC Miercurea Ciuc | 01.08.2021 - 20.06.2022 |
| 5. | CS Vâlcea 1924 | 01.10.2022 - 15.06.2025 |
| 6. | CSM Galaţi | 01.08.2025 - - |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 34 | 18:28 | 1.7 | 3.3 | 48.0% | 0.1 | 0.3 | 5.9% | 0.4 | 1.1 | 17.6% | 1.2 | 2.6 | 3.8 | 0.6 | 2.4 | 1.1 | 0.4 | 1.0 | 0.2 | 4.0 | 5.5 | -10.3 | 2.2 | 4.0 |
| Medie totala | 175 | 16:17 | 1.6 | 3.6 | 38.5% | 0.1 | 0.3 | 5.2% | 1.5 | 0.6 | 18.6% | 1.3 | 2.2 | 3.5 | 0.7 | 2.0 | 1.3 | 0.4 | 1.0 | 0.1 | 4.0 | 4.6 | -5.8 | 2.1 | 3.7 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 34 | 628:08 | 59.0 | 113.0 | 48.0% | 2.0 | 9.0 | 5.9% | 13.0 | 38.0 | 34.2% | 41.0 | 88.0 | 129.0 | 22.0 | 83.0 | 39.0 | 13.0 | 35.0 | 7.0 | 137.0 | 187.0 | -349.0 | 76.0 | 137.0 |
| Total | 175 | 2851:30 | 283 | 630 | 38.5% | 12 | 54 | 5.2% | 256 | 102 | 18.6% | 236 | 385 | 621 | 123 | 353 | 226 | 63 | 180 | 23 | 704 | 811 | -1004 | 373.5 | 640 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 2 | 18:52 | 2.5 | 5.0 | 45.5% | 0.0 | 0.0 | 0.0% | 1.5 | 3.0 | 50.0% | 2.0 | 4.5 | 6.5 | 1.0 | 2.0 | 2.0 | 0.0 | 1.5 | 0.0 | 6.5 | 8.5 | -7.0 | 4.0 | 8.0 |
| Medie totala | 11 | 23:54 | 2.4 | 5.8 | 52.1% | 0.1 | 0.6 | 2.0% | 2.6 | 1.2 | 38.3% | 1.6 | 3.4 | 5.0 | 0.9 | 2.5 | 2.2 | 0.8 | 1.8 | 0.6 | 6.2 | 7.0 | -9.5 | 3.7 | 6.3 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 2 | 37:44 | 5.0 | 10.0 | 45.5% | 0.0 | 0.0 | 0.0% | 3.0 | 6.0 | 50.0% | 4.0 | 9.0 | 13.0 | 2.0 | 4.0 | 4.0 | 0.0 | 3.0 | 0.0 | 13.0 | 17.0 | -14.0 | 8.0 | 16.0 |
| Total | 11 | 262:58 | 26 | 64 | 52.1% | 1 | 7 | 2.0% | 29 | 13 | 38.3% | 18 | 37 | 50 | 10 | 27 | 24 | 9 | 20 | 7 | 68 | 70 | -95 | 36.8 | 63 |
Care au fost performerii rundei în rândul baschetbaliștilor români
Antepenultima rundă a sezonului regulat a fost una de succes pentru pivoții români
Căpitanul nou-promovatei a fost principalul recuperator al echipei în Liga 1
Această rundă a fost una prolifică pentru baschetbaliștii autohtoni
Trei jucători au avut meciuri cu peste 20 de unități la eficiență
Primii jucători autohtoni semnați de formația din Harghita pentru stagiunea 2021/2022