| Pct./meci | Rec./meci | PD/meci | Eff | |
|---|---|---|---|---|
| LNBM | 13.2 | 3.8 | 4.4 | 14.3 |
| C.R Masc. | 10.4 | 3.2 | 3.9 | 9.5 |
| Puncte | 34 | @ Timișoara | LNBM |
|---|---|---|---|
| Recuperari | 10 | @ Rapid | LNBM |
| Pase decisive | 15 | @ Rapid | LNBM |
| 1. | Rapid București | 01.08.2023 - 31.05.2024 |
|---|---|---|
| 2. | CSM CSU Oradea | 01.08.2024 - - |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 31 | 21:09 | 2.6 | 4.9 | 49.5% | 0.7 | 2.3 | 21.2% | 1.3 | 1.5 | 39.4% | 0.7 | 1.9 | 2.6 | 4.2 | 2.4 | 1.8 | 1.0 | 1.7 | 0.2 | 8.5 | 10.5 | 4.6 | 6.6 | 9.6 |
| Medie totala | 106 | 26:41 | 4.2 | 7.8 | 53.5% | 1.0 | 3.3 | 27.0% | 2.2 | 1.7 | 52.5% | 0.8 | 3.1 | 3.8 | 4.4 | 2.7 | 2.6 | 1.4 | 2.5 | 0.3 | 13.2 | 14.3 | 5.2 | 9.5 | 13.8 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 31 | 655:58 | 80.0 | 151.0 | 49.5% | 21.0 | 72.0 | 21.2% | 39.0 | 45.0 | 86.7% | 21.0 | 59.0 | 80.0 | 131.0 | 74.0 | 55.0 | 30.0 | 54.0 | 6.0 | 262.0 | 327.0 | 142.0 | 206.0 | 298.0 |
| Total | 106 | 2829:54 | 448 | 825 | 53.5% | 106 | 345 | 27.0% | 233 | 182 | 52.5% | 83 | 324 | 407 | 469 | 290 | 277 | 148 | 261 | 28 | 1396 | 1520 | 548 | 1,009.0 | 1459 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 3 | 14:08 | 1.0 | 2.3 | 55.3% | 0.7 | 0.7 | 33.3% | 0.0 | 0.0 | 0.0% | 0.0 | 1.7 | 1.7 | 2.0 | 2.0 | 0.3 | 0.0 | 1.7 | 0.0 | 4.0 | 4.7 | -6.7 | 1.7 | 3.0 |
| Medie totala | 11 | 24:54 | 3.5 | 7.2 | 54.7% | 0.7 | 3.1 | 30.7% | 1.7 | 1.1 | 17.6% | 0.9 | 2.3 | 3.2 | 3.9 | 2.5 | 1.9 | 1.2 | 2.7 | 0.3 | 10.4 | 9.5 | 0.3 | 6.0 | 8.9 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 3 | 42:24 | 3.0 | 7.0 | 55.3% | 2.0 | 2.0 | 33.3% | 0.0 | 0.0 | 0.0% | 0.0 | 5.0 | 5.0 | 6.0 | 6.0 | 1.0 | 0.0 | 5.0 | 0.0 | 12.0 | 14.0 | -20.0 | 5.0 | 9.0 |
| Total | 11 | 273:58 | 39 | 79 | 54.7% | 8 | 34 | 30.7% | 19 | 12 | 17.6% | 10 | 25 | 35 | 43 | 27 | 21 | 13 | 30 | 3 | 114 | 105 | 3 | 66.0 | 98 |
Declarații oferite de fundaș după primul succes în FIBA Europe Cup
Americanul și-a prelungit contractul până în vara anului viitor
Americanul a strălucit în sfertul decisiv și a fost principalul artizan al revenirii
Echipa lui Cristian Achim se confruntă cu absențe importante înaintea confruntării din Grecia
Jucătorul Oradiei a făcut un ultim sfert memorabil în victoria cu FC Argeș
Al doilea rapidist care ajunge în Bihor