| Pct./meci | Rec./meci | PD/meci | Eff | |
|---|---|---|---|---|
| LNBM | 0.3 | 0.3 | 0.3 | 0.8 |
| Liga I M. | 16.6 | 5.6 | 4.0 | 16.7 |
| Puncte | 29 | @ Oradea | Liga I M. |
|---|---|---|---|
| Recuperari | 11 | @ Ştiinţa | Liga I M. |
| Pase decisive | 10 | @ Oradea | Liga I M. |
| 1. | CSM Oradea 2 | 01.11.2021 - 20.06.2022 |
|---|---|---|
| 2. | Rapid București | 28.01.2026 - - |
| 3. | CS Rapid București 2 | 15.02.2026 - - |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 2 | 08:21 | 0.5 | 0.5 | 50.0% | 0.0 | 0.0 | 0.0% | 0.0 | 0.0 | 0.0% | 0.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 3.0 | 1.5 | 1.5 | 2.5 |
| Medie totala | 2 | 08:21 | 0.5 | 0.5 | 50.0% | 0.0 | 0.0 | 0.0% | 0.0 | 0.0 | 0.0% | 0.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 3.0 | 1.5 | 1.5 | 2.5 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 2 | 16:43 | 1.0 | 1.0 | 50.0% | 0.0 | 0.0 | 0.0% | 0.0 | 0.0 | 0.0% | 0.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0 | 6.0 | 3.0 | 3.0 | 5.0 |
| Total | 2 | 16:43 | 1 | 1 | 50.0% | 0 | 0 | 0.0% | 0 | 0 | 0.0% | 0 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | 3 | 3.0 | 5 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 7 | 27:45 | 5.1 | 8.6 | 61.1% | 1.7 | 3.6 | 50.9% | 1.9 | 3.3 | 55.6% | 1.0 | 4.3 | 5.3 | 3.3 | 1.1 | 3.9 | 1.9 | 3.4 | 0.0 | 17.3 | 17.6 | 7.0 | 12.7 | 19.9 |
| Medie totala | 25 | 29:58 | 4.6 | 8.0 | 58.7% | 1.6 | 4.6 | 38.8% | 3.7 | 2.6 | 59.2% | 1.1 | 4.5 | 5.6 | 4.0 | 1.1 | 4.1 | 1.5 | 3.7 | 0.2 | 16.6 | 16.7 | 2.2 | 11.8 | 19.2 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 7 | 194:19 | 36.0 | 60.0 | 61.1% | 12.0 | 25.0 | 50.9% | 13.0 | 23.0 | 56.5% | 7.0 | 30.0 | 37.0 | 23.0 | 8.0 | 27.0 | 13.0 | 24.0 | 0.0 | 121.0 | 123.0 | 49.0 | 89.0 | 139.0 |
| Total | 25 | 749:29 | 114 | 199 | 58.7% | 41 | 114 | 38.8% | 92 | 64 | 59.2% | 27 | 113 | 140 | 99 | 28 | 102 | 38 | 92 | 4 | 415 | 418 | 55 | 296.0 | 481 |
Orădeanul a spus, într-un interviu pentru baschet.ro, care pot fi plusurile acestei generații la Europeanul U18 Masculin - Divizia B