| Pct./meci | Rec./meci | PD/meci | Eff | |
|---|---|---|---|---|
| Liga I M. | 18.3 | 11.4 | 1.8 | 21.8 |
| Puncte | 42 | @ U Cluj | Liga I M. |
|---|---|---|---|
| Recuperari | 25 | @ CSU Craiova | Liga I M. |
| Pase decisive | 10 | @ U Cluj | Liga I M. |
| 1. | CS Universitatea Cluj-Napoca | 01.09.2019 - - |
|---|
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 24 | 38:00 | 8.5 | 14.3 | 59.3% | 0.3 | 1.4 | 18.4% | 4.9 | 9.0 | 52.6% | 5.9 | 7.4 | 13.3 | 2.1 | 2.7 | 6.5 | 1.7 | 2.2 | 0.7 | 23.0 | 27.5 | 1.5 | 20.0 | 30.6 |
| Medie totala | 124 | 35:13 | 8.2 | 14.2 | 56.9% | 0.4 | 1.8 | 20.1% | 6.5 | 3.4 | 48.6% | 5.5 | 7.0 | 12.5 | 2.1 | 2.5 | 4.9 | 1.5 | 2.5 | 0.5 | 21.0 | 24.6 | 1.4 | 17.4 | 26.1 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 24 | 912:23 | 205.0 | 344.0 | 59.3% | 8.0 | 34.0 | 18.4% | 117.0 | 217.0 | 53.9% | 141.0 | 178.0 | 319.0 | 50.0 | 65.0 | 157.0 | 40.0 | 52.0 | 16.0 | 551.0 | 659.0 | 37.0 | 480.0 | 734.0 |
| Total | 124 | 4368:01 | 1015 | 1764 | 56.9% | 51 | 226 | 20.1% | 810 | 422 | 48.6% | 687 | 866 | 1553 | 256 | 308 | 612 | 190 | 310 | 65 | 2605 | 3047 | 175 | 2,156.0 | 3242 |
Jucătorul Universității Cluj a terminat cu triple-double duelul împotriva lui CNAV Eagles București
Double-double cu minim 20 de puncte și 20 de recuperări reușit de cei doi jucători