| Pct./meci | Rec./meci | PD/meci | Eff | |
|---|---|---|---|---|
| LNBM | 2.7 | 2.5 | 0.5 | 3.5 |
| C.R Masc. | 3.2 | 2.8 | 1.0 | 4.6 |
| Liga I M. | 28.3 | 11.0 | 2.3 | 26.8 |
| Puncte | 42 | @ ASE București | Liga I M. |
|---|---|---|---|
| Recuperari | 13 | @ ASE București | Liga I M. |
| Pase decisive | 5 | @ Dinamo | C.R Masc. |
| 1. | CSM Constanța | 01.08.2019 - 27.12.2021 |
|---|---|---|
| 2. | CSM Constanța | 01.08.2022 - 15.06.2025 |
| 3. | CSM 2 Constanța | 01.08.2023 - 31.05.2024 |
| 4. | CSM Târgu Jiu | 01.08.2025 - - |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 30 | 26:18 | 1.7 | 3.2 | 51.5% | 0.8 | 3.2 | 23.7% | 1.7 | 2.4 | 44.0% | 1.0 | 3.3 | 4.2 | 1.6 | 2.7 | 2.4 | 0.7 | 1.3 | 0.1 | 7.6 | 8.3 | -8.0 | 4.7 | 7.7 |
| Medie totala | 146 | 17:09 | 0.9 | 1.8 | 34.6% | 0.7 | 2.4 | 23.8% | 1.0 | 0.7 | 26.8% | 0.6 | 1.8 | 2.4 | 0.8 | 2.0 | 1.1 | 0.5 | 0.9 | 0.1 | 4.6 | 4.5 | -4.3 | 2.3 | 3.4 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 30 | 789:28 | 52.0 | 97.0 | 51.5% | 24.0 | 95.0 | 23.7% | 51.0 | 73.0 | 69.9% | 29.0 | 98.0 | 127.0 | 48.0 | 80.0 | 71.0 | 22.0 | 40.0 | 3.0 | 227.0 | 249.0 | -241.0 | 141.0 | 230.0 |
| Total | 146 | 2504:46 | 130 | 265 | 34.6% | 99 | 349 | 23.8% | 151 | 108 | 26.8% | 84 | 260 | 344 | 119 | 287 | 160 | 73 | 138 | 15 | 665 | 650 | -628 | 339.0 | 499 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 4 | 29:09 | 3.3 | 4.3 | 62.5% | 1.3 | 6.3 | 19.0% | 2.3 | 2.8 | 60.3% | 2.0 | 3.8 | 5.8 | 4.3 | 1.5 | 2.5 | 0.8 | 2.0 | 0.5 | 12.5 | 15.3 | 15.8 | 10.3 | 16.3 |
| Medie totala | 15 | 19:34 | 1.4 | 2.4 | 30.0% | 0.6 | 3.2 | 12.8% | 1.1 | 0.9 | 26.1% | 0.9 | 1.8 | 2.7 | 1.7 | 1.3 | 0.9 | 0.4 | 0.9 | 0.3 | 5.5 | 5.9 | 3.5 | 3.8 | 5.3 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 4 | 116:37 | 13.0 | 17.0 | 62.5% | 5.0 | 25.0 | 19.0% | 9.0 | 11.0 | 81.8% | 8.0 | 15.0 | 23.0 | 17.0 | 6.0 | 10.0 | 3.0 | 8.0 | 2.0 | 50.0 | 61.0 | 63.0 | 41.0 | 65.0 |
| Total | 15 | 293:30 | 21 | 36 | 30.0% | 9 | 48 | 12.8% | 16 | 13 | 26.1% | 14 | 27 | 41 | 26 | 20 | 14 | 6 | 14 | 4 | 82 | 88 | 52 | 57.0 | 80 |
Nou-promovata a perfectat primul transfer din această vară
Tehnicianul sibian i-a dus pe marinari pe locul al cincilea al Ligii Naționale
Din nou, pivoții au dominat lista celor mai solide evoluții
Baschetbalistul a jucat doar pentru dobrogeni în LNBM
Baschetbalistul lui BC Athletic Constanța a enumerat beneficiile proiectului „Baschet, educație sau ambele”
Baschetbalistul Constanței s-a accidentat grav la genunchi în meciul cu CSO Voluntari