| Pct./meci | Rec./meci | PD/meci | Eff | |
|---|---|---|---|---|
| LNBM | 17.9 | 3.5 | 5.1 | 17.5 |
| C.R Masc. | 15.2 | 2.2 | 4.2 | 10.6 |
| Puncte | 43 | @ CSM | LNBM |
|---|---|---|---|
| Recuperari | 9 | @ BCM U | LNBM |
| Pase decisive | 11 | @ Timișoara | LNBM |
| 1. | SCM Timișoara | 01.08.2024 - - |
|---|
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 32 | 26:54 | 3.6 | 6.3 | 55.0% | 1.9 | 5.7 | 33.3% | 5.6 | 6.5 | 85.8% | 0.6 | 2.6 | 3.2 | 5.1 | 2.2 | 5.7 | 0.9 | 2.4 | 0.0 | 18.6 | 17.9 | 2.9 | 14.0 | 21.1 |
| Medie totala | 69 | 28:44 | 3.6 | 7.1 | 49.4% | 1.9 | 5.5 | 34.8% | 5.7 | 4.8 | 77.8% | 0.7 | 2.8 | 3.5 | 5.1 | 2.1 | 5.6 | 1.2 | 2.3 | 0.0 | 17.9 | 17.5 | 2.9 | 13.5 | 20.6 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 32 | 860:54 | 114.0 | 203.0 | 55.0% | 62.0 | 181.0 | 33.3% | 180.0 | 208.0 | 86.5% | 18.0 | 84.0 | 102.0 | 162.0 | 70.0 | 182.0 | 29.0 | 78.0 | 1.0 | 594.0 | 574.0 | 94.0 | 447.0 | 675.0 |
| Total | 69 | 1983:34 | 251 | 491 | 49.4% | 134 | 381 | 34.8% | 391 | 329 | 77.8% | 46 | 194 | 240 | 355 | 145 | 385 | 85 | 158 | 1 | 1233 | 1207 | 203 | 931.0 | 1422 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 2 | 29:54 | 2.0 | 6.0 | 33.0% | 0.5 | 4.5 | 10.0% | 7.5 | 8.0 | 95.0% | 1.0 | 1.5 | 2.5 | 7.5 | 4.5 | 6.5 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | 13.0 | 12.5 | -3.5 | 8.5 | 13.0 |
| Medie totala | 5 | 29:00 | 3.2 | 7.6 | 37.8% | 1.0 | 4.4 | 18.0% | 6.6 | 5.8 | 74.0% | 0.4 | 1.8 | 2.2 | 4.2 | 3.4 | 7.0 | 0.0 | 2.4 | 0.0 | 15.2 | 10.6 | -3.6 | 7.6 | 13.2 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 2 | 59:49 | 4.0 | 12.0 | 33.0% | 1.0 | 9.0 | 10.0% | 15.0 | 16.0 | 93.8% | 2.0 | 3.0 | 5.0 | 15.0 | 9.0 | 13.0 | 0.0 | 4.0 | 0.0 | 26.0 | 25.0 | -7.0 | 17.0 | 26.0 |
| Total | 5 | 145:02 | 16 | 38 | 37.8% | 5 | 22 | 18.0% | 33 | 29 | 74.0% | 2 | 9 | 11 | 21 | 17 | 35 | 0 | 12 | 0 | 76 | 53 | -18 | 38.0 | 66 |
Fundașul Timișoarei a fost aproape să bată recordul stagional.
Baschetbalistul lui SCM Timișoara a fost al doilea cel mai bun marcator al Austriei
Leii din Banat și-au asigurat pentru încă un sezon serviciile celui mai bun marcator și pasator al echipei din ediția precedentă