| Pct./meci | Rec./meci | PD/meci | Eff | |
|---|---|---|---|---|
| LNBM | 1.3 | 0.6 | 0.4 | 1.1 |
| C.R Masc. | 1.4 | 1.1 | 0.6 | 1.4 |
| SCRM | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| Puncte | 19 | @ Phoenix | LNBM |
|---|---|---|---|
| Recuperari | 7 | @ U BT Cluj | LNBM |
| Pase decisive | 5 | @ U BT Cluj | C.R Masc. |
| 1. | CS Dinamo Bucureşti | 01.10.2020 - 15.06.2025 |
|---|---|---|
| 2. | CSO Voluntari | 01.08.2025 - - |
| 3. | CSO 2 Voluntari | 01.08.2025 - - |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 23 | 06:35 | 0.1 | 0.9 | 5.4% | 0.3 | 0.9 | 13.7% | 0.3 | 0.3 | 17.4% | 0.3 | 0.4 | 0.7 | 0.7 | 1.0 | 0.3 | 0.1 | 0.7 | 0.0 | 1.3 | 0.7 | 0.8 | 0.1 | -0.3 |
| Medie totala | 91 | 07:45 | 0.5 | 1.3 | 19.8% | 0.2 | 0.9 | 10.7% | 0.5 | 0.4 | 18.6% | 0.2 | 0.6 | 0.8 | 0.6 | 1.1 | 0.6 | 0.3 | 0.8 | 0.0 | 2.2 | 1.6 | -0.6 | 0.7 | 1.0 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 23 | 151:30 | 3.0 | 21.0 | 5.4% | 6.0 | 20.0 | 13.7% | 7.0 | 7.0 | 100.0% | 6.0 | 9.0 | 15.0 | 15.0 | 24.0 | 8.0 | 2.0 | 16.0 | 0.0 | 31.0 | 15.0 | 19.0 | 3.0 | -6.0 |
| Total | 91 | 706:29 | 50 | 119 | 19.8% | 22 | 85 | 10.7% | 45 | 37 | 18.6% | 17 | 54 | 71 | 59 | 100 | 57 | 24 | 71 | 3 | 203 | 149 | -55 | 67.0 | 94 |
Ilfovenii continuă să își întărească nucleul de jucători autohtoni în perspectiva noului sezon
Alb-roșii au început să efectueze primele mutări la nivel de lot și conducere pentru noua stagiune
Trupa din Ștefan Cel Mare tocmai a pierdut derby-ul bucureștean cu Rapid
Cei patru baschetbaliști au avut prestații consistente în echipamentul alb-roșu în EYBL
Tânărul dinamovist a vorbit pentru Baschet.ro despre duelul din sferturile de finală ale Europeanului U18 - Divizia B
Naționala U18 a bifat al treilea succes consecutiv la Europeanul organizat în România