| Pct./meci | Rec./meci | PD/meci | Eff | |
|---|---|---|---|---|
| LNBM | 2.8 | 2.0 | 0.5 | 3.0 |
| C.R Masc. | 1.1 | 1.4 | 0.4 | 0.8 |
| Puncte | 14 | @ BCM U | LNBM |
|---|---|---|---|
| Recuperari | 13 | @ Târgu-Jiu | LNBM |
| Pase decisive | 4 | @ Focșani | LNBM |
| 1. | CSM Focșani | 01.08.2019 - 20.06.2021 |
|---|---|---|
| 2. | CSO Voluntari | 29.01.2023 - 03.03.2023 |
| 3. | CS Dinamo Bucureşti | 01.08.2023 - 06.02.2024 |
| 4. | CSM Târgu Jiu | 07.02.2024 - 31.05.2024 |
| 5. | FC Argeș Pitești | 01.08.2024 - 15.06.2025 |
| 6. | CSM Corona Braşov | 01.08.2025 - - |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 33 | 17:37 | 1.0 | 2.3 | 39.2% | 0.5 | 1.8 | 25.0% | 0.9 | 1.7 | 34.4% | 0.9 | 2.1 | 3.0 | 0.8 | 2.1 | 1.5 | 0.8 | 0.8 | 0.3 | 4.4 | 5.1 | 2.2 | 2.8 | 4.2 |
| Medie totala | 129 | 14:56 | 0.6 | 1.4 | 26.7% | 0.5 | 1.7 | 19.0% | 1.0 | 0.5 | 18.4% | 0.6 | 1.7 | 2.3 | 0.5 | 1.7 | 0.8 | 0.5 | 0.7 | 0.2 | 3.2 | 3.4 | -0.8 | 1.7 | 2.5 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 33 | 581:24 | 34.0 | 77.0 | 39.2% | 15.0 | 59.0 | 25.0% | 31.0 | 57.0 | 54.4% | 30.0 | 70.0 | 100.0 | 27.0 | 68.0 | 48.0 | 27.0 | 25.0 | 9.0 | 144.0 | 169.0 | 73.0 | 93.0 | 140.0 |
| Total | 129 | 1927:05 | 81 | 182 | 26.7% | 61 | 224 | 19.0% | 129 | 66 | 18.4% | 81 | 217 | 298 | 67 | 213 | 106 | 61 | 89 | 23 | 411 | 444 | -106 | 216.0 | 319 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 2 | 06:26 | 1.0 | 1.5 | 33.0% | 0.0 | 1.0 | 0.0% | 0.0 | 0.0 | 0.0% | 0.5 | 0.5 | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 2.0 | 2.0 | 1.5 | 0.5 | 0.5 |
| Medie totala | 8 | 15:35 | 0.3 | 0.4 | 8.3% | 0.3 | 2.1 | 7.3% | 0.3 | 0.0 | 0.0% | 0.5 | 1.1 | 1.6 | 0.5 | 1.4 | 0.9 | 0.5 | 1.0 | 0.3 | 1.3 | 0.9 | -2.1 | -0.5 | 0.3 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 2 | 12:53 | 2.0 | 3.0 | 33.0% | 0.0 | 2.0 | 0.0% | 0.0 | 0.0 | 0.0% | 1.0 | 1.0 | 2.0 | 0.0 | 4.0 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 4.0 | 4.0 | 3.0 | 1.0 | 1.0 |
| Total | 8 | 124:47 | 2 | 3 | 8.3% | 2 | 17 | 7.3% | 2 | 0 | 0.0% | 4 | 9 | 13 | 4 | 11 | 7 | 4 | 8 | 2 | 10 | 7 | -17 | -4.0 | 2 |
El este al patrulea jucător român anunțat de echipa de sub Tâmpa pentru sezonul viitor
Tânărul jucător român a început sezonul la CS Dinamo București
Baschetbalistul în vârstă de 18 ani a evoluat timp de doi ani pentru Real Betis
Ilfovenii se întăresc pentru Cupa României
Tânărul baschetbalist român va participa la antrenamentele lui Luis Casimiro
Căpitanul naționalei U18 a vorbit despre parcursul României de până acum și a prefațat ultimele două jocuri din faza grupelor