| Pct./meci | Rec./meci | PD/meci | Eff | |
|---|---|---|---|---|
| LNBM | 14.6 | 2.0 | 4.5 | 13.8 |
| C.R Masc. | 11.0 | 1.0 | 4.0 | 11.0 |
| Puncte | 26 | @ Vâlcea 1924 | LNBM |
|---|---|---|---|
| Recuperari | 5 | @ Vâlcea 1924 | LNBM |
| Pase decisive | 9 | @ Ploiești | LNBM |
| 1. | CS Vâlcea 1924 | 01.08.2025 - - |
|---|
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 21 | 27:57 | 2.8 | 5.9 | 50.3% | 1.7 | 3.9 | 39.3% | 4.1 | 5.0 | 73.7% | 0.6 | 1.3 | 2.0 | 4.5 | 2.2 | 5.3 | 1.0 | 2.0 | 0.0 | 14.6 | 13.8 | 1.0 | 10.8 | 16.6 |
| Medie totala | 21 | 27:57 | 2.8 | 5.9 | 50.3% | 1.7 | 3.9 | 39.3% | 5.0 | 4.1 | 73.7% | 0.6 | 1.3 | 2.0 | 4.5 | 2.2 | 5.3 | 1.0 | 2.0 | 0.0 | 14.6 | 13.8 | 1.0 | 10.8 | 16.6 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 21 | 587:16 | 58.0 | 124.0 | 50.3% | 35.0 | 82.0 | 39.3% | 86.0 | 105.0 | 81.9% | 13.0 | 28.0 | 41.0 | 95.0 | 47.0 | 111.0 | 20.0 | 41.0 | 0.0 | 307.0 | 290.0 | 21.0 | 227.0 | 349.0 |
| Total | 21 | 587:16 | 58 | 124 | 50.3% | 35 | 82 | 39.3% | 105 | 86 | 73.7% | 13 | 28 | 41 | 95 | 47 | 111 | 20 | 41 | 0 | 307 | 290 | 21 | 227.0 | 349 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 1 | 20:02 | 3.0 | 3.0 | 100.0% | 0.0 | 3.0 | 0.0% | 5.0 | 7.0 | 71.0% | 0.0 | 1.0 | 1.0 | 4.0 | 3.0 | 4.0 | 1.0 | 1.0 | 0.0 | 11.0 | 11.0 | 3.0 | 9.0 | 10.0 |
| Medie totala | 1 | 20:02 | 3.0 | 3.0 | 100.0% | 0.0 | 3.0 | 0.0% | 7.0 | 5.0 | 71.0% | 0.0 | 1.0 | 1.0 | 4.0 | 3.0 | 4.0 | 1.0 | 1.0 | 0.0 | 11.0 | 11.0 | 3.0 | 9.0 | 10.0 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 1 | 20:02 | 3.0 | 3.0 | 100.0% | 0.0 | 3.0 | 0.0% | 5.0 | 7.0 | 71.4% | 0.0 | 1.0 | 1.0 | 4.0 | 3.0 | 4.0 | 1.0 | 1.0 | 0.0 | 11.0 | 11.0 | 3.0 | 9.0 | 10.0 |
| Total | 1 | 20:02 | 3 | 3 | 100.0% | 0 | 3 | 0.0% | 7 | 5 | 71.0% | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 11 | 11 | 3 | 9.0 | 10 |
Pentru ambii jucătorii urmează o fereastră internațională de foc
Despre înfrângerea la debutul în cupele europene a vorbit și Emmanuel Lecomte