| Pct./meci | Rec./meci | PD/meci | Eff | |
|---|---|---|---|---|
| LNBM | 8.1 | 2.7 | 1.6 | 9.2 |
| C.R Masc. | 8.0 | 2.0 | 0.5 | 7.0 |
| Puncte | 20 | @ Corona Braşov | LNBM |
|---|---|---|---|
| Recuperari | 7 | @ Steaua | LNBM |
| Pase decisive | 9 | @ Corona Braşov | LNBM |
| 1. | Rapid București | 01.08.2025 - 23.02.2026 |
|---|---|---|
| 2. | CSM Corona Braşov | 26.02.2026 - - |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 33 | 20:07 | 2.2 | 3.8 | 55.3% | 1.6 | 3.7 | 43.2% | 1.7 | 2.2 | 48.3% | 0.3 | 1.8 | 2.2 | 2.2 | 2.1 | 2.0 | 1.0 | 1.2 | 0.2 | 10.8 | 10.9 | 2.6 | 7.9 | 10.4 |
| Medie totala | 33 | 20:07 | 2.2 | 3.8 | 55.3% | 1.6 | 3.7 | 43.2% | 2.2 | 1.7 | 48.3% | 0.3 | 1.8 | 2.2 | 2.2 | 2.1 | 2.0 | 1.0 | 1.2 | 0.2 | 10.8 | 10.9 | 2.6 | 7.9 | 10.4 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 33 | 664:07 | 72.0 | 124.0 | 55.3% | 52.0 | 123.0 | 43.2% | 57.0 | 72.0 | 79.2% | 11.0 | 60.0 | 71.0 | 71.0 | 70.0 | 66.0 | 33.0 | 40.0 | 7.0 | 357.0 | 361.0 | 87.0 | 262.0 | 344.0 |
| Total | 33 | 664:07 | 72 | 124 | 55.3% | 52 | 123 | 43.2% | 72 | 57 | 48.3% | 11 | 60 | 71 | 71 | 70 | 66 | 33 | 40 | 7 | 357 | 361 | 87 | 262.0 | 344 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 1 | 27:27 | 5.0 | 6.0 | 83.0% | 2.0 | 6.0 | 33.0% | 0.0 | 0.0 | 0.0% | 0.0 | 4.0 | 4.0 | 1.0 | 4.0 | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | 16.0 | 14.0 | 6.0 | 8.0 | 11.0 |
| Medie totala | 1 | 27:27 | 5.0 | 6.0 | 83.0% | 2.0 | 6.0 | 33.0% | 0.0 | 0.0 | 0.0% | 0.0 | 4.0 | 4.0 | 1.0 | 4.0 | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | 16.0 | 14.0 | 6.0 | 8.0 | 11.0 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 1 | 27:27 | 5.0 | 6.0 | 83.0% | 2.0 | 6.0 | 33.0% | 0.0 | 0.0 | 0.0% | 0.0 | 4.0 | 4.0 | 1.0 | 4.0 | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | 16.0 | 14.0 | 6.0 | 8.0 | 11.0 |
| Total | 1 | 27:27 | 5 | 6 | 83.0% | 2 | 6 | 33.0% | 0 | 0 | 0.0% | 0 | 4 | 4 | 1 | 4 | 1 | 0 | 2 | 0 | 16 | 14 | 6 | 8.0 | 11 |
Americanul își va continua cariera la un club care se luptă pentru play-off
El a bifat numai 21 de apariții în maioul alb-vișiniu