
Cristian Achim, antrenorul celor de la CSM Oradea a vorbit despre partida câștigată de echipa sa la Mediaș cu scorul de 74-81.
Două sferturi ne-au aparținut nouă, două sferturi au aparținut Mediașului. Noi am întors rezultatul prin reușitele de trei puncte într-un moment foarte important pentru noi, prin Dani Popescu și Hallik, acestea venind după alte aruncări ratate cu o nonșalanță din păcate uluitoare pentru noi și părerea mea că acolo s-a întors jocul la acele reușite de trei puncte, ei au fost nevoiți să schimbe apărarea, iar după pe final am fost echipa mai proaspătă, rotind umpic mai mulți jucători, a declarat tehnicianul.
Digi Sport 4 va transmite disputa dintre România și Grecia din preliminarii...
Mihai Silvășan: „Din păcate, mulți dintre jucătorii noștri nu sunt obișnuiț...
Grecia, prea puternică pentru România în debutul calificărilor pentru World...
Mihai Silvășan: „Din păcate, mulți dintre jucătorii noștri nu sunt obișnuiț...
Grecia, prea puternică pentru România în debutul calificărilor pentru World...
Daron Russell, anihilat de naționala lui Vassilis Spanoulis la debutul sub...
Este necesar să vă autentificaţi pentru a putea introduce comentarii.
Daca nu aveţi cont puteţi să accesaţi crearea unui cont nou.
Este interzisă folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoană, autor, articol, afişarea de anunţuri publicitare, jigniri, trivialităţi, injurii aduse celorlalţi cititori sau autori ai altor comentarii. Ne rezervăm dreptul de a cenzura și şterge integral cometarii și interzicerea dreptului de a posta pe site, prin banarea / blocarea IP-ului dvs. BASCHET.RO nu răspunde pentru conţinutul postat de utilizatori în rubrica de comentarii, această responsabilitate revenind integral autorului comentariului.
După ce au fost postate, comentariile nu mai pot fi șterse sau modificate de către autorii acestora!