Zoran Cvjetkovic, este - așa cum TotalBaschet a informat prin intermediul surselor - noua achiziție a Concordiei Chiajna. Fundașul bosniac a fost folosit la meciul cu CSU Asesoft Ploiești, din etapa a 4-a a Ligii Naționale de baschet masculin.
În 18 minute de joc, Cvjetkovic a avut 0/2 la aruncările din acțiune și 1/2 la linia de pedeapsă pentru un total de un punct. El a adăugat o pasă decisivă și o posesie pierdută pentru -2 la eficiență.
Primul meci al bosniacului în România s-a încheiat cu scorul de 45-108.
România învinge Portugalia și obține primul succes după mai bine de opt ani...
Mihai Silvășan a fost descalificat în duelul cu Portugalia
România pierde la Coimbra cu Portugalia și rămâne fără victorie în prelimin...
România învinge Portugalia și obține primul succes după mai bine de opt ani...
Evoluție crucială din partea lui Mihai Măciucă în victoria de poveste cu Po...
Emi Cățe: „Este o manșă importantă pentru a ne califica mai departe”
1 comentariu la aceasta stire:
intrebare
cu 12 ani în urmă (20.10.2013) Raspundede ce l-a adus totusi Chiajna?!
Este necesar să vă autentificaţi pentru a putea introduce comentarii.
Daca nu aveţi cont puteţi să accesaţi crearea unui cont nou.
Este interzisă folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoană, autor, articol, afişarea de anunţuri publicitare, jigniri, trivialităţi, injurii aduse celorlalţi cititori sau autori ai altor comentarii. Ne rezervăm dreptul de a cenzura și şterge integral cometarii și interzicerea dreptului de a posta pe site, prin banarea / blocarea IP-ului dvs. BASCHET.RO nu răspunde pentru conţinutul postat de utilizatori în rubrica de comentarii, această responsabilitate revenind integral autorului comentariului.
După ce au fost postate, comentariile nu mai pot fi șterse sau modificate de către autorii acestora!