
Gaz Metan se deplasează duminică, 14 decembrie, pe terenul celor de la Steaua CSM EximBank, într-o partidă ce constă pentru etapa a 11-a a Ligii Naționale de Baschet Masculin. Jucătorul medieșenilor, Doug Plumb a vorbit pentru site-ul nostru despre această partidă.
„Va fi o nouă provocare pentru noi. În ultima vreme am jucat un baschet solid, așadar cred că orice este posibil. Steaua este o echipă mare din ceea ce am văzut, însă rezultatele din liga noastră au arătat că oricine poate bate pe oricine în orice etapă.”
Partida va începe la ora 17.00 și va fi televizată pe Digi Sport 2.
foto: csusibiu.ro
Denis Bădălău: „Nu am venit aici doar să admir istoria lor, am venit să o s...
Denis Bădălău, titular la primul meci pentru Rutgers în NCAA. VIDEO
UCAM Murcia, echipa lui Emi Cățe, a bifat al patrulea succes consecutiv în...
Koping Stars, echipa lui Dragoș Diculescu, a obținut al doilea succes stagi...
UCAM Murcia, echipa lui Emi Cățe, a bifat al patrulea succes consecutiv în...
Denis Bădălău: „Nu am venit aici doar să admir istoria lor, am venit să o s...
Este necesar să vă autentificaţi pentru a putea introduce comentarii.
Daca nu aveţi cont puteţi să accesaţi crearea unui cont nou.
Este interzisă folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoană, autor, articol, afişarea de anunţuri publicitare, jigniri, trivialităţi, injurii aduse celorlalţi cititori sau autori ai altor comentarii. Ne rezervăm dreptul de a cenzura și şterge integral cometarii și interzicerea dreptului de a posta pe site, prin banarea / blocarea IP-ului dvs. BASCHET.RO nu răspunde pentru conţinutul postat de utilizatori în rubrica de comentarii, această responsabilitate revenind integral autorului comentariului.
După ce au fost postate, comentariile nu mai pot fi șterse sau modificate de către autorii acestora!