| Pct./meci | Rec./meci | PD/meci | Eff | |
|---|---|---|---|---|
| LNBM | 4.9 | 1.7 | 1.8 | 4.8 |
| C.R Masc. | 7.3 | 2.3 | 2.4 | 4.7 |
| Liga I M. | 12.7 | 5.1 | 4.4 | 13.2 |
| Puncte | 24 | @ Gheorgheni | Liga I M. |
|---|---|---|---|
| Recuperari | 11 | @ ASE București | Liga I M. |
| Pase decisive | 10 | @ ASE București | Liga I M. |
| 1. | CSM Ploiești | 01.08.2021 - - |
|---|---|---|
| 2. | CSM 2 Petrolul Ploiești | 01.08.2023 - 15.06.2025 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 32 | 27:16 | 2.7 | 4.9 | 52.2% | 1.5 | 5.1 | 27.4% | 1.4 | 1.9 | 47.3% | 0.9 | 2.4 | 3.3 | 3.5 | 2.7 | 2.2 | 0.9 | 2.3 | 0.0 | 11.3 | 10.5 | -3.7 | 6.8 | 9.4 |
| Medie totala | 118 | 18:05 | 1.3 | 2.6 | 37.0% | 0.9 | 3.0 | 25.7% | 0.8 | 0.6 | 22.3% | 0.4 | 1.6 | 2.0 | 2.1 | 2.0 | 1.0 | 0.6 | 1.4 | 0.1 | 5.9 | 5.8 | -3.3 | 3.4 | 4.6 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 32 | 872:43 | 86.0 | 158.0 | 52.2% | 49.0 | 162.0 | 27.4% | 44.0 | 62.0 | 71.0% | 28.0 | 78.0 | 106.0 | 112.0 | 87.0 | 71.0 | 30.0 | 74.0 | 1.0 | 363.0 | 335.0 | -119.0 | 218.0 | 302.0 |
| Total | 118 | 2134:46 | 156 | 302 | 37.0% | 105 | 354 | 25.7% | 96 | 71 | 22.3% | 50 | 191 | 241 | 250 | 232 | 114 | 74 | 169 | 11 | 698 | 685 | -390 | 399.0 | 541 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 2 | 30:05 | 1.5 | 4.5 | 32.5% | 2.0 | 9.0 | 22.0% | 0.0 | 0.0 | 0.0% | 0.0 | 3.5 | 3.5 | 5.0 | 2.5 | 1.5 | 2.0 | 2.0 | 0.0 | 9.0 | 7.5 | -1.0 | 4.0 | 6.0 |
| Medie totala | 7 | 24:15 | 1.3 | 3.3 | 51.4% | 1.6 | 5.9 | 22.7% | 0.1 | 0.0 | 0.0% | 0.1 | 2.1 | 2.3 | 2.4 | 2.0 | 1.4 | 0.9 | 1.7 | 0.0 | 7.3 | 4.7 | -5.4 | 2.4 | 3.7 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 2 | 60:11 | 3.0 | 9.0 | 32.5% | 4.0 | 18.0 | 22.0% | 0.0 | 0.0 | 0.0% | 0.0 | 7.0 | 7.0 | 10.0 | 5.0 | 3.0 | 4.0 | 4.0 | 0.0 | 18.0 | 15.0 | -2.0 | 8.0 | 12.0 |
| Total | 7 | 169:49 | 9 | 23 | 51.4% | 11 | 41 | 22.7% | 1 | 0 | 0.0% | 1 | 15 | 16 | 17 | 14 | 10 | 6 | 12 | 0 | 51 | 33 | -38 | 17.0 | 26 |
În total, 56 de sportivi au atins această medie statistică
România U16 debutează astăzi (04.08) la Campionatul European de la Pitești
Akos Szentkuti și Codruț Dinu au fost principalii remarcați
CSM Ploiești a obținut o victorie importantă pe terenul lui SCM U Craiova