| Pct./meci | Rec./meci | PD/meci | Eff | |
|---|---|---|---|---|
| LNBM | 11.1 | 2.2 | 5.3 | 11.8 |
| C.R Masc. | 8.6 | 2.4 | 5.0 | 8.4 |
| SCRM | 8.0 | 4.0 | 3.0 | 5.0 |
| Puncte | 26 | @ Târgu-Jiu | LNBM |
|---|---|---|---|
| Recuperari | 6 | @ Voluntari | LNBM |
| Pase decisive | 14 | @ Voluntari | LNBM |
| 1. | CSO Voluntari | 01.08.2024 - - |
|---|
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 33 | 22:15 | 2.5 | 4.4 | 57.6% | 1.3 | 3.9 | 30.3% | 2.1 | 2.7 | 56.7% | 0.5 | 2.1 | 2.6 | 4.2 | 1.7 | 3.6 | 0.6 | 2.2 | 0.1 | 11.2 | 11.5 | 4.7 | 8.0 | 13.2 |
| Medie totala | 77 | 24:05 | 2.7 | 5.2 | 53.2% | 1.2 | 3.8 | 32.3% | 2.5 | 1.9 | 53.4% | 0.4 | 1.8 | 2.2 | 5.3 | 2.1 | 3.2 | 0.7 | 2.1 | 0.1 | 11.1 | 11.8 | 5.5 | 8.2 | 12.8 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 33 | 734:42 | 83.0 | 144.0 | 57.6% | 44.0 | 130.0 | 30.3% | 70.0 | 89.0 | 78.7% | 15.0 | 70.0 | 85.0 | 139.0 | 57.0 | 120.0 | 20.0 | 71.0 | 4.0 | 368.0 | 379.0 | 155.0 | 265.0 | 435.0 |
| Total | 77 | 1855:32 | 210 | 397 | 53.2% | 96 | 293 | 32.3% | 189 | 144 | 53.4% | 30 | 142 | 172 | 411 | 158 | 247 | 55 | 161 | 8 | 852 | 908 | 425 | 630.0 | 984 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 1 | 19:57 | 2.0 | 5.0 | 40.0% | 0.0 | 2.0 | 0.0% | 2.0 | 3.0 | 66.0% | 0.0 | 4.0 | 4.0 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 4.0 | 0.0 | 6.0 | 2.0 | -22.0 | 0.0 | 1.0 |
| Medie totala | 5 | 24:25 | 1.4 | 4.8 | 26.6% | 1.0 | 2.8 | 28.0% | 3.8 | 2.8 | 59.2% | 0.4 | 2.0 | 2.4 | 5.0 | 2.0 | 3.2 | 0.8 | 2.4 | 0.2 | 8.6 | 8.4 | 2.4 | 5.8 | 9.6 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 1 | 19:57 | 2.0 | 5.0 | 40.0% | 0.0 | 2.0 | 0.0% | 2.0 | 3.0 | 66.7% | 0.0 | 4.0 | 4.0 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 4.0 | 0.0 | 6.0 | 2.0 | -22.0 | 0.0 | 1.0 |
| Total | 5 | 122:06 | 7 | 24 | 26.6% | 5 | 14 | 28.0% | 19 | 14 | 59.2% | 2 | 10 | 12 | 25 | 10 | 16 | 4 | 12 | 1 | 43 | 42 | 12 | 29.0 | 48 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025 | 1 | 24:39 | 2.0 | 5.0 | 40.0% | 1.0 | 6.0 | 16.0% | 1.0 | 1.0 | 100.0% | 1.0 | 3.0 | 4.0 | 3.0 | 4.0 | 2.0 | 1.0 | 3.0 | 0.0 | 8.0 | 5.0 | 8.0 | 1.0 | 3.0 |
| Medie totala | 1 | 24:39 | 2.0 | 5.0 | 40.0% | 1.0 | 6.0 | 16.0% | 1.0 | 1.0 | 100.0% | 1.0 | 3.0 | 4.0 | 3.0 | 4.0 | 2.0 | 1.0 | 3.0 | 0.0 | 8.0 | 5.0 | 8.0 | 1.0 | 3.0 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025 | 1 | 24:39 | 2.0 | 5.0 | 40.0% | 1.0 | 6.0 | 16.0% | 1.0 | 1.0 | 100.0% | 1.0 | 3.0 | 4.0 | 3.0 | 4.0 | 2.0 | 1.0 | 3.0 | 0.0 | 8.0 | 5.0 | 8.0 | 1.0 | 3.0 |
| Total | 1 | 24:39 | 2 | 5 | 40.0% | 1 | 6 | 16.0% | 1 | 1 | 100.0% | 1 | 3 | 4 | 3 | 4 | 2 | 1 | 3 | 0 | 8 | 5 | 8 | 1.0 | 3 |
CSO Voluntari caută revanșa pentru înfrângerea din Sala „Gabriela Szabo”
Americanul a sosit în LNBM în vara anului 2024 și a avut un impact important în parcursul echipei din sezonul recent încheiat
Ce spune MVP-ul meciului de marți pentru Voluntari, după calificarea în Final Four-ul ENBL de la Bratislava
Prima fază a Final Eight-ului de la Oradea a adus mai multe prestații individuale de top
Fundașul american de la Voluntari a avut o evoluție individuală reușită în eșecul cu U-BT Cluj