| Pct./meci | Rec./meci | PD/meci | Eff | |
|---|---|---|---|---|
| LNBM | 17.5 | 6.3 | 2.8 | 19.3 |
| C.R Masc. | 12.0 | 3.7 | 2.0 | 11.3 |
| SCRM | 6.0 | 8.0 | 2.0 | 8.0 |
| Puncte | 20 | @ SCM "U" | LNBM |
|---|---|---|---|
| Recuperari | 9 | @ U BT Cluj | LNBM |
| Pase decisive | 4 | @ U BT Cluj | LNBM |
| 1. | U BT Cluj-Napoca | 01.08.2025 - - |
|---|
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 4 | 25:46 | 6.3 | 10.8 | 58.5% | 0.8 | 2.5 | 37.5% | 2.8 | 3.8 | 71.0% | 1.8 | 4.5 | 6.3 | 2.8 | 1.8 | 3.5 | 0.5 | 0.8 | 0.3 | 17.5 | 19.3 | 5.8 | 14.0 | 20.3 |
| Medie totala | 4 | 25:46 | 6.3 | 10.8 | 58.5% | 0.8 | 2.5 | 37.5% | 3.8 | 2.8 | 71.0% | 1.8 | 4.5 | 6.3 | 2.8 | 1.8 | 3.5 | 0.5 | 0.8 | 0.3 | 17.5 | 19.3 | 5.8 | 14.0 | 20.3 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 4 | 103:05 | 25.0 | 43.0 | 58.5% | 3.0 | 10.0 | 37.5% | 11.0 | 15.0 | 73.3% | 7.0 | 18.0 | 25.0 | 11.0 | 7.0 | 14.0 | 2.0 | 3.0 | 1.0 | 70.0 | 77.0 | 23.0 | 56.0 | 81.0 |
| Total | 4 | 103:05 | 25 | 43 | 58.5% | 3 | 10 | 37.5% | 15 | 11 | 71.0% | 7 | 18 | 25 | 11 | 7 | 14 | 2 | 3 | 1 | 70 | 77 | 23 | 56.0 | 81 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 3 | 23:39 | 2.0 | 4.7 | 36.7% | 1.3 | 1.7 | 55.3% | 4.0 | 4.7 | 83.3% | 1.7 | 2.0 | 3.7 | 2.0 | 1.7 | 4.0 | 0.3 | 3.0 | 0.0 | 12.0 | 11.3 | 9.3 | 8.3 | 13.0 |
| Medie totala | 3 | 23:39 | 2.0 | 4.7 | 36.7% | 1.3 | 1.7 | 55.3% | 4.7 | 4.0 | 83.3% | 1.7 | 2.0 | 3.7 | 2.0 | 1.7 | 4.0 | 0.3 | 3.0 | 0.0 | 12.0 | 11.3 | 9.3 | 8.3 | 13.0 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025/2026 | 3 | 70:58 | 6.0 | 14.0 | 36.7% | 4.0 | 5.0 | 55.3% | 12.0 | 14.0 | 85.7% | 5.0 | 6.0 | 11.0 | 6.0 | 5.0 | 12.0 | 1.0 | 9.0 | 0.0 | 36.0 | 34.0 | 28.0 | 25.0 | 39.0 |
| Total | 3 | 70:58 | 6 | 14 | 36.7% | 4 | 5 | 55.3% | 14 | 12 | 83.3% | 5 | 6 | 11 | 6 | 5 | 12 | 1 | 9 | 0 | 36 | 34 | 28 | 25.0 | 39 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025 | 1 | 26:10 | 3.0 | 5.0 | 60.0% | 0.0 | 2.0 | 0.0% | 0.0 | 2.0 | 0.0% | 2.0 | 6.0 | 8.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | 6.0 | 8.0 | 11.0 | 3.0 | 8.0 |
| Medie totala | 1 | 26:10 | 3.0 | 5.0 | 60.0% | 0.0 | 2.0 | 0.0% | 2.0 | 0.0 | 0.0% | 2.0 | 6.0 | 8.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | 6.0 | 8.0 | 11.0 | 3.0 | 8.0 |
| Sezon | M | Min. | 2FG | 3FG | FT | REB | PD | F | MC | MP | C | P | Eff | +/- | GmSc | PIR | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2FGM | 2FGA | 2FG% | 3FGM | 3FGA | 3FG% | FTM | FTA | FT% | RO | RD | RT | FCM | FRV | ||||||||||||
| 2025 | 1 | 26:10 | 3.0 | 5.0 | 60.0% | 0.0 | 2.0 | 0.0% | 0.0 | 2.0 | 0.0% | 2.0 | 6.0 | 8.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | 6.0 | 8.0 | 11.0 | 3.0 | 8.0 |
| Total | 1 | 26:10 | 3 | 5 | 60.0% | 0 | 2 | 0.0% | 2 | 0 | 0.0% | 2 | 6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 6 | 8 | 11 | 3.0 | 8 |
Campioana României va lupta cu KK Buducnost pentru un loc în penultimul act al competiției
Formația antrenată de Mihai Silvășan s-a oprit în sferturile competiției
El a bifat una dintre cele mai bune evoluții din ultima perioadă
Sezonul regulat din EuroCup a încoronat trei dintre vedetele clujenilor
Documentarul prezintă o zi din viața starului lui U-BT
Dusan Miletic și Mitch Creek au avut parte de un duel extrem de dificil în afara parchetului