Tudor Șomăcescu a semnat cu CSO Voluntari
1 săptămână în urmăO nouă plecare de la U-BT Cluj-Napoca
1 săptămână în urmăChris Coffey este prima noutate din lotul lui CS Vâlcea
1 săptămână în urmăAndrei Petică a semnat cu CSU Sibiu
1 săptămână în urmăSURSE. Întăriri de națională pentru SCM Timișoara
1 săptămână în urmă
Vedeta echipe Atlanta Hawks, Josh Smith, a fost amendat cu 25,000$ pentru un gest obscen pe care l-a făcut în partida disputată pe 28 Ianuarie, împotriva celor de la New York Knicks. Incidentul s-a petrecut în minutul 8 al ultimului sfert de joc, meci care urma să fie câștigat de către cei din Atlanta cu 111-102. Partida a fost una destul de tensionată, în ultimul minut Marvin Williams și Shawne Williams fiind implicați într-o altercație destul de violentă, amândoi fiind eliminați din joc.
Este necesar să vă autentificaţi pentru a putea introduce comentarii.
Daca nu aveţi cont puteţi să accesaţi crearea unui cont nou.
Este interzisă folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoană, autor, articol, afişarea de anunţuri publicitare, jigniri, trivialităţi, injurii aduse celorlalţi cititori sau autori ai altor comentarii. Ne rezervăm dreptul de a cenzura și şterge integral cometarii și interzicerea dreptului de a posta pe site, prin banarea / blocarea IP-ului dvs. BASCHET.RO nu răspunde pentru conţinutul postat de utilizatori în rubrica de comentarii, această responsabilitate revenind integral autorului comentariului.
După ce au fost postate, comentariile nu mai pot fi șterse sau modificate de către autorii acestora!