Mvp-ul etapei
Cristian Cotoară
Cristian Cotoară
Minute 40:00
Puncte 20
Pase decisive 1
Recuperari 14
Eficienta 33
Vezi profilul jucatorului
Linkuri rapide
Stiri Liga I Masculin

Vladimir Arnautovic:„ Ultima impresie mereu contează”

Bogdan Isailă

Bogdan Isailă
17.12.2013

Vladimir Arnautovic, antrenorul celor de la CSU Asesoft Ploiești  își dorește victoria în meciul cu Lukoil Academic chiar dacă partida este una fără miză. Antrenorul sârb crede că ultima impresie contează și astfel a declarat:

„Chiar dacă nu mai avem nicio șansă de merge mai departe în EuroCup, trebuie să ne luăm revanșa după primul meci pe care l-am pierdut la Ploiești. Obiectivul nostru este să terminăm pe poziția a patra în Grupa E și să arătă, că suntem o echipă bună, pregătită să facă performanță în anul viitor. Sper ca jucătorii mei să facă un meci bun, pentru că ultima impresie mereu contează.”

1 comentariu la aceasta stire:
  • Sepsi SIC Sf. Gheorghe cione77 :

    Ultima impresie ???
    Cu alte cuvinte dado vrea sa spuna : "Nu se mai scoala dar ia uite ce frumos atarna"...
    Vai capul nostru...

    cu 11 ani în urmă (17.12.2013) Raspunde

Daca nu aveţi cont puteţi să accesaţi crearea unui cont nou.

Este interzisă folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoană, autor, articol, afişarea de anunţuri publicitare, jigniri, trivialităţi, injurii aduse celorlalţi cititori sau autori ai altor comentarii. Ne rezervăm dreptul de a cenzura și şterge integral cometarii și interzicerea dreptului de a posta pe site, prin banarea / blocarea IP-ului dvs. BASCHET.RO nu răspunde pentru conţinutul postat de utilizatori în rubrica de comentarii, această responsabilitate revenind integral autorului comentariului.

După ce au fost postate, comentariile nu mai pot fi șterse sau modificate de către autorii acestora!