Minute | 34:55 |
Puncte | 27 |
Pase decisive | 0 |
Recuperari | 9 |
Eficienta | 33 |
Războiul dintre ICIM Arad şi CSM Satu Mare continuă. În aceste zile conducerea clubului ICIM Arad a decis să îi retragă tricoul sportivei Annemarie Părău amplasat pe panoul de onoare din incinta Sălii Sporturilor Victoria din Arad, chiar înaintea confruntării cu CSM Satu Mare, actuala echipă a sportivei originare din Timişoara.
Mai citiţi şi:
Annemarie Părău: "Dacă nu au fost corecţi faţă de noi trebuia să le ţinem şi galerie ?"
Deşi sportiva este una dintre jucătoarele reprezentative pentru actuala campioană en-titre, arădenii au luat această decizie după ce Părău a aplaudat formaţia victoria formaţiei Kara Trutnov, adversara din finala CEWL a grupării ICIM Arad.
Numai cine respectă clubul unde s-a afirmat, merită să fie respectat. Anne Marie Părău a dovedit, prin atitudine şi declaraţii, că nu are sentimente faţă de ICIM, motiv pentru care am decis să îi retragem tricoul de pe panoul de onoare al celor mai apreciate baschetbaliste care au evoluat la Arad – a declarat Marcel Urban, managerul ICIM Arad, pentru aradon.ro
Confruntarea dintre ICIM Arad şi CSM Satu Mare va debuta sâmbătă, 28 ianuarie, la orele 17:00 şi va fi transmisă în direct de către TVR 3.
Cine sunt adversarele echipelor românești în cupele europene la baschet fem...
Cine sunt adversarele echipelor românești în cupele europene la baschet fem...
3 comentarii la aceasta stire:
Marcel!!!
cu 13 ani în urmă (27.01.2012) RaspundeMarcel roaga pe cineva sa arunce cu apa pe tine sa te trezesti :)))
Fratele meu esti pe aratura!!!! Tricoul ala nu e pus acolo pentru respect ci pentru performanta sportiva!!!!
vezi ca intri intr-un domeniu in care nu iti face cinste ... deja esti in cacat pana la brau.. vrei sa te inneci? Oprestete si iesi afara si te spala!!! mai meriti o sansa :))))
te caracterizeaza
cu 13 ani în urmă (27.01.2012) Raspundenu intzeleg, suburban de ce vorbeste in numele clubului? ori si conducatorii clubului au fost aburitzi de un chel. adica acest chel face legea si in randul suporterilor? oare adevaratzi suporteri chiar o sa aprecieze, ca un suburban arunca in gunoi performantza, istoria clubului? frumos. te caracterizeaza. ori crezi, ca prin acest gest Ane va fi chiar asa de suparata, ca nu o sa poate sa joace sambata? poate e incredibil pt. tine, dar Ane e o profesionista. iar tu te potzi juca in continuare de-a suparatu. mai bine te-ai pune pe ganduri, cum sa explici marele transfer la cei, care finantzeaza clubul, ca ramanetzi cu doua jucatoare pe cap, pe care le va trebui platite.
??
cu 13 ani în urmă (27.01.2012) Raspundeincredibil... mai rar asa tarani in baschetul romanesc... an de an iese cat unu mai in fata (vezi iacobescu etc)... acest marcel urban s-a decis ca anul asta sa fie el... poate a uitat ca a fost bagat in baschet pt ca s-a casatorit cu o baschetbalista a icimului... pleaca acasa si lasa-ne
Este necesar să vă autentificaţi pentru a putea introduce comentarii.
Daca nu aveţi cont puteţi să accesaţi crearea unui cont nou.
Este interzisă folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoană, autor, articol, afişarea de anunţuri publicitare, jigniri, trivialităţi, injurii aduse celorlalţi cititori sau autori ai altor comentarii. Ne rezervăm dreptul de a cenzura și şterge integral cometarii și interzicerea dreptului de a posta pe site, prin banarea / blocarea IP-ului dvs. BASCHET.RO nu răspunde pentru conţinutul postat de utilizatori în rubrica de comentarii, această responsabilitate revenind integral autorului comentariului.
După ce au fost postate, comentariile nu mai pot fi șterse sau modificate de către autorii acestora!