Minute | 34:55 |
Puncte | 27 |
Pase decisive | 0 |
Recuperari | 9 |
Eficienta | 33 |
Desfăşurarea unei alte confruntări din Diviziai A feminină de baschet, între Olimpia Braşov şi CS Politehnica Naţional Iaşi, stă sub semnul întrebării. Datorită condiţiilor meteo gruparea moldoveană nu ştie dacă va putea face marţi deplasarea spre Braşov pentru a evolua în partida din cadrul etapei cu numărul 22.
Deocamdată nu ştim dacă vom putea face deplasarea sau nu. Noi suntem pregătiţi însă abia mâine dimineaţă vom şti dacă putem ajunge în condiţii de siguranţă la Braşov. Ţinem legătura cu autorităţile de la drumuri şi mâine la ora 10 vom primi un răspuns concret. În cursul zilei de azi am fost contactaţi şi de cei de la federaţie care ne-au rugat să stăm pe poziţii, pregătiţi. - a afirmat Preşedintele Consiliului Director al clubului CSMS Iaşi, Leonida Antohi.
Cine sunt adversarele echipelor românești în cupele europene la baschet fem...
Cine sunt adversarele echipelor românești în cupele europene la baschet fem...
Este necesar să vă autentificaţi pentru a putea introduce comentarii.
Daca nu aveţi cont puteţi să accesaţi crearea unui cont nou.
Este interzisă folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoană, autor, articol, afişarea de anunţuri publicitare, jigniri, trivialităţi, injurii aduse celorlalţi cititori sau autori ai altor comentarii. Ne rezervăm dreptul de a cenzura și şterge integral cometarii și interzicerea dreptului de a posta pe site, prin banarea / blocarea IP-ului dvs. BASCHET.RO nu răspunde pentru conţinutul postat de utilizatori în rubrica de comentarii, această responsabilitate revenind integral autorului comentariului.
După ce au fost postate, comentariile nu mai pot fi șterse sau modificate de către autorii acestora!