• Comisar: Rist Tiberiu
  • Sala "Horia Demian"
  • 2200 spectatori

Articole

Video. Decizie controversată la finalul timpului regulamentar în duelul dintre U-BT Cluj și CSM Steaua

Marius Runkauskas a ratat victoria în primele 40 de minute după ceea ce pare a fi un fault la Nandor Kuti

07:30 | 14.04.2018 19

Jukka Toijala: „Am fi preferat să câștigăm în timpul regulamentar sau după prima repriză de prelungiri”

Steaua CSM Eximbank s-a impus pe terenul celor de la U-Banca Transilvania după două overtime-uri

23:21 | 13.04.2018 0

Mihai Silvășan: ”Din păcate, nu putem lega o serie de 3-4 meciuri bune consecutive. Asta este o problema care chiar mă îngrijorează, însă nu avem ce face, mergem mai departe.”

U-BT Cluj Napoca a cedat pe teren propriu în fața celor de la Steaua CSM Eximbank București după două reprize de prelungiri

22:02 | 13.04.2018 6

Marius Runkauskas egalează recordul stagional la coșuri de 3 puncte marcate într-un meci

Lituanianul a fost „on fire” în partida de la Cluj-Napoca cu U BT

21:30 | 13.04.2018 0

CSM Steaua EximBank a câștigat o nebunie de meci pe terenul lui U BT Cluj-Napoca

Campioana a împins partida în prelungiri după ce a fost condusă și la 22 de puncte

20:35 | 13.04.2018 7

Vlad Negoițescu: ” Cred că am jucat cel mai bun baschet al nostru din acest sezon”

Negoițescu a prefațat meciul contra campioanei en-titre

12:08 | 13.04.2018 1

U-BT Cluj-Napoca și CSM Steaua dau startul returului din top 6

Cele doua formații și-au împărțit victoriile în acest sezon

21:12 | 12.04.2018 0

Mihai Silvășan: „Așteptăm cu nerăbdare meciul cu Steaua”

Antrenorul celor de la U-BT Cluj a prefațat partida cu bucureștenii de pe teren propriu

14:56 | 12.04.2018 1