• Comisar: Vinaşi Doru
  • Sala Sporturilor Târgovişte

Articole

FOTO. Meciul trei al finalei dintre CSM Târgoviște și ACS Sepsi SIC

Formația lui Dan Fleșeriu a obținut prima victorie, într-un meci surprins de fotograful Szigyártó Szabolcs

16:00 | 16.04.2015 0

Joc colectiv foarte bun făcut de Sepsi în cel de-al 3-lea meci al finalei

Din punct de vedere al eficienței echipei, Sfântu Gheorghe a fost clar peste CSM Târgoviște

14:30 | 16.04.2015 0

Coker, Givens și Poole relansează finala din LNBF

Campioana en-titre a câștigat în fața celor de la Sepsi SIC Sfântu Gheorghe după 2 reprize de prelungiri

14:00 | 16.04.2015 0

Finala din întrecerea feminină își continuă suspansul

CSM Târgoviște duce scorul general la 1-2 după ce s-a impus la capătul a două reprize suplimentare

19:50 | 15.04.2015 0

Stefanie Murphy: „O zi mare, dar, în același timp, o zi ca oricare alta în care avem un meci de jucat”

Sepsi SIC Sfântu Gheorghe va juca astăzi la Târgoviște cu trofeul pe masă în Meciul 3 al finalei

16:10 | 15.04.2015 0

Sepsi SIC Sfântu Gheorghe, la o victorie distanță de titlul de campioană a României

Campioanele en-titre de la Târgoviște vor încerca să egaleze situția la general în propriul fief și să trimită seria în decisiv

16:40 | 14.04.2015 0