Minute | 27:17 |
Puncte | 23 |
Pase decisive | 2 |
Recuperari | 9 |
Eficienta | 26 |
Marţi seară a avut loc restanţa din etapa a 4-a a Dviziei A masculină de baschet între formaţia locală, CSŞ Giurgiu, şi CSU Ploieşti. Vice-campioana României a obţinut o victorie chinuită în faţa unei grupări nou promnovate, învingând cu scorul de 86-77. A fost un joc cu mai multe probleme de ordin tehnic care i-a deranjat pe oaspeţi.
Conform publicaţiei libertatea.ro, în minutul 37 al partidei, în momentul în care Burlacu a părăsit terenul datorită cumului de greşeli personale primarul municipiului Giurgiu, Lucian Iliescu, s-a apropiat de banca tehnică a oaspeţilor i-a reproşat unele lucruri lui Burlacu. Preţ de câteva momente cei doi au schimbat mai multe replici, însă în cele din urmă spiritele s-au calmat.
Foto: libertatea.ro
Zona Transferurilor 2025 - Liga Națională de Baschet Masculin
U-BT Cluj și-a aflat programul complet în Grupa A din Liga ABA
FC Argeș Pitești va disputa 9 meciuri amicale înainte de startul sezonului
Zona Transferurilor 2025 - Liga Națională de Baschet Masculin
CSM Oradea și-a anunțat programul meciurilor de pregătire din această vară
CSM CSU Oradea și-a completat tandemul de pivoți pentru stagiunea viitoare
2 comentarii la aceasta stire:
???
cu 13 ani în urmă (09.11.2011) RaspundeAcelasi primar care ridica din umeri la televizor ca nu stia de infractorii de la el din oras care au omorat un jucator in bataie ?
Acelasi
cu 13 ani în urmă (09.11.2011) RaspundeAcelasi primar pe care de 20 de ani nu are cine sa il dea jos. Sunt sigur ca aceste tensiuni fata de orice oficial de la Giurgiu o sa existe mult timp de acum incolo. Daca noi o sa il uitam repede, probabil cei din teren o sa si aminteasca mereu de Hardy
Este necesar să vă autentificaţi pentru a putea introduce comentarii.
Daca nu aveţi cont puteţi să accesaţi crearea unui cont nou.
Este interzisă folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoană, autor, articol, afişarea de anunţuri publicitare, jigniri, trivialităţi, injurii aduse celorlalţi cititori sau autori ai altor comentarii. Ne rezervăm dreptul de a cenzura și şterge integral cometarii și interzicerea dreptului de a posta pe site, prin banarea / blocarea IP-ului dvs. BASCHET.RO nu răspunde pentru conţinutul postat de utilizatori în rubrica de comentarii, această responsabilitate revenind integral autorului comentariului.
După ce au fost postate, comentariile nu mai pot fi șterse sau modificate de către autorii acestora!