| Minute | 27:02 |
| Puncte | 25 |
| Pase decisive | 3 |
| Recuperari | 11 |
| Eficienta | 32 |

CSM Oradea s-a înscris în FIBA EuroChallenge, informează site-ul oficial al ardelenilor. Conducerea clubului a efectuat plata sumei de 25.000 euro, ce echivalează cu taxa de înscriere în competiție. De asemenea, FIBA Europe a trimis clubului bihorean toate documentele necesare participării în competiția continentală.
Managerul echipei de baschet masculin, Șerban Sere, va fi prezent pe data de 5 iulie anul curent la Munchen (Germania), pentru tragerea la sorți în EuroChallenge.
CSM Oradea s-a înscris pentru prima dată în istoria de un deceniu a clubului într-o competiție continentală.
A venit rândul lui John Jenkins să o părăsească pe CS Vâlcea
Nebojsa Vidic și-a găsit echipă după despărțirea de FC Argeș
Cristian Achim, prima reacție după accidentarea suferită de Kris Richard
A venit rândul lui John Jenkins să o părăsească pe CS Vâlcea
Cristian Achim, prima reacție după accidentarea suferită de Kris Richard
Kris Richard s-a accidentat la antrenamentele Oradiei și va lipsi pentru o...
1 comentariu la aceasta stire:
ok
cu 12 ani în urmă (28.06.2013) Raspundedar asesoft ?,medias? sursele "total baschet" ce spun? dar oficialii ? cred ca puteti sa-i sunati .
Este necesar să vă autentificaţi pentru a putea introduce comentarii.
Daca nu aveţi cont puteţi să accesaţi crearea unui cont nou.
Este interzisă folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoană, autor, articol, afişarea de anunţuri publicitare, jigniri, trivialităţi, injurii aduse celorlalţi cititori sau autori ai altor comentarii. Ne rezervăm dreptul de a cenzura și şterge integral cometarii și interzicerea dreptului de a posta pe site, prin banarea / blocarea IP-ului dvs. BASCHET.RO nu răspunde pentru conţinutul postat de utilizatori în rubrica de comentarii, această responsabilitate revenind integral autorului comentariului.
După ce au fost postate, comentariile nu mai pot fi șterse sau modificate de către autorii acestora!