| Minute | 47:34 |
| Puncte | 36 |
| Pase decisive | 10 |
| Recuperari | 4 |
| Eficienta | 40 |
După meciul pierdut la Tg.-Mureș cu scorul de 72:104, antrenorul formației Dinamo București, Nicolae Toader a spus:
„A fost un meci extrem de greu, cu una dintre echipele care se luptă pentru campionat. BC Mureș este o formație extrem de puternică, și pe deasupra în prima repriză pur și simplu nu au putut să rateze.
Noi ne-am propus să jucăm un baschet de calitate, ceea ce am reușit pe-alocuri în repriza a doua. Diferența dintre cele două loturi este însă extrem de mare. Felicit Tg.-Mureș pentru echipa pe care o are.”
Cristian Achim, la finalul anului 2025: „Lumea are așteptări complet nereal...
Victorie la mare luptă pentru FC Argeș Pitești împotriva lui SCM Timișoara
Tudor Șomăcescu a bifat una dintre cele mai bune evoluții din carieră în vi...
Cristian Achim, la finalul anului 2025: „Lumea are așteptări complet nereal...
Goran Martinic este MVP-ul etapei a 14-a din Liga Națională de Baschet Masc...
SCM U Craiova s-a impus categoric în Giulești, în fața lui Rapid
Este necesar să vă autentificaţi pentru a putea introduce comentarii.
Daca nu aveţi cont puteţi să accesaţi crearea unui cont nou.
Este interzisă folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoană, autor, articol, afişarea de anunţuri publicitare, jigniri, trivialităţi, injurii aduse celorlalţi cititori sau autori ai altor comentarii. Ne rezervăm dreptul de a cenzura și şterge integral cometarii și interzicerea dreptului de a posta pe site, prin banarea / blocarea IP-ului dvs. BASCHET.RO nu răspunde pentru conţinutul postat de utilizatori în rubrica de comentarii, această responsabilitate revenind integral autorului comentariului.
După ce au fost postate, comentariile nu mai pot fi șterse sau modificate de către autorii acestora!