Minute | 27:17 |
Puncte | 23 |
Pase decisive | 2 |
Recuperari | 9 |
Eficienta | 26 |
Turneul 5 al LNBM se va desfășura în perioada 14-15 ianuarie.
Cele 12 partide ce vor avea loc vor fi găzduite de Cluj-Napoca, Constanța și Oradea (după ce CSM Oradea a preluat atribuțiile organizatorice de la CSM Miercurea Ciuc).
CSU Sibiu și BCM U FC Argeș Pitești sunt echipele care nu vor participa la această serie de turnee.
Joi (14.01)
Vineri (15.01)
*Vom reveni cu informații privind ora de disputarea a partidelor din Sala Sporturilor din Constanța și a eventualelor modificări ce pot apărea pe parcurs.
*facebook CSM Oradea
CSM Oradea se califică în finală după un meci dramatic cu Voluntari
CSO Voluntari trimite în meci decisiv seria cu CSM Oradea din semifinalele...
CSM Oradea a preluat conducerea în semifinala cu CSO Voluntari
CSM Oradea se califică în finală după un meci dramatic cu Voluntari
CSO Voluntari trimite în meci decisiv seria cu CSM Oradea din semifinalele...
Cristian Achim, după calificarea în finală: „Sunt foarte bucuros pentru vic...
Este necesar să vă autentificaţi pentru a putea introduce comentarii.
Daca nu aveţi cont puteţi să accesaţi crearea unui cont nou.
Este interzisă folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoană, autor, articol, afişarea de anunţuri publicitare, jigniri, trivialităţi, injurii aduse celorlalţi cititori sau autori ai altor comentarii. Ne rezervăm dreptul de a cenzura și şterge integral cometarii și interzicerea dreptului de a posta pe site, prin banarea / blocarea IP-ului dvs. BASCHET.RO nu răspunde pentru conţinutul postat de utilizatori în rubrica de comentarii, această responsabilitate revenind integral autorului comentariului.
După ce au fost postate, comentariile nu mai pot fi șterse sau modificate de către autorii acestora!