Minute | 27:17 |
Puncte | 23 |
Pase decisive | 2 |
Recuperari | 9 |
Eficienta | 26 |
Una dintre cele mai bune sportive din tabăra lui Popov, Sasa Cadjo, este încrezătoare înaintea celui de-al doilea joc din finala mică cu ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorge.
”Cred că noi vom învinge, însă trebuie să jucăm bine, indiferent de probleme și să terminăm sezonul pe locul trei”, a precizat Sasa Cadjo, baschetbalistă CSU Alba Iulia.
În ceea ce privește viitorul ei la echipă Sasa încă nu s-a decis dacă va continua sau nu la Alba Iulia.
„Va trebui să vorbesc cu oamenii de la club, dar momentan nu m-am gândit la nimic în ceea ce privește sezonul viitor, vom vedea”, a mai adăugat Sasa Cadjo.
Surse apropiate de clubul din Cetatea Marii Uniri susțin că sârboaica va conitnua la CSU Alba Iulia, deoarece Miroslav Popov va rămâne antrenorul echipei.
U BT Cluj-Napoca închide în minim de meciuri seria cu CS Vâlcea
Ainars Bagatskis acuză Oradea de lipsă de fairplay: „Au faultat, inclusiv d...
Cristian Achim recunoaște că Voluntari a fost echipa mai bună: „Voluntari a...
U BT Cluj-Napoca închide în minim de meciuri seria cu CS Vâlcea
U-BT Cluj-Napoca se desprinde în semifinala cu CS Vâlcea
Victorie clară pentru CSM Oradea, care egalează seria cu CSO Voluntari
Este necesar să vă autentificaţi pentru a putea introduce comentarii.
Daca nu aveţi cont puteţi să accesaţi crearea unui cont nou.
Este interzisă folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoană, autor, articol, afişarea de anunţuri publicitare, jigniri, trivialităţi, injurii aduse celorlalţi cititori sau autori ai altor comentarii. Ne rezervăm dreptul de a cenzura și şterge integral cometarii și interzicerea dreptului de a posta pe site, prin banarea / blocarea IP-ului dvs. BASCHET.RO nu răspunde pentru conţinutul postat de utilizatori în rubrica de comentarii, această responsabilitate revenind integral autorului comentariului.
După ce au fost postate, comentariile nu mai pot fi șterse sau modificate de către autorii acestora!