| Minute | 33:32 |
| Puncte | 28 |
| Pase decisive | 8 |
| Recuperari | 5 |
| Eficienta | 32 |
Într-un meci restant din etapa a 23-a a LNBM, BCM U Piteşti o conduce la pauză pe BC Timba cu scorul de 47-31. Jocul se desfăşoară în Banat. Scor pe sferturi: 19-24, 18-17.
Remarcaţi:
BC Timba Timişoara: John Florveus – 8 puncte, 4 recuperări; Vedran Nakic– 6 puncte, 3 pase decisive; Petru Czmor – 6 puncte, o recuperare, o pasă decisivă.
BCM U Piteşti: Alexandru Neguţ – 9 puncte, o recuperare; Edi Sinadinovic – 8 puncte, 2 recuperări, 4 pase decisive; Lamonte Ulmer – 6 puncte, 5 recuperări.
CSM CSU Oradea pierde la Sarajevo și își ia adio de la playoff-ul FIBA Euro...
FC Argeș Pitești învinge Steaua București după o repriză de prelungiri
Debut excelent pentru Jonathan Stark la Dinamo București
CSM CSU Oradea pierde la Sarajevo și își ia adio de la playoff-ul FIBA Euro...
FC Argeș Pitești învinge Steaua București după o repriză de prelungiri
SCM Timișoara, expertă a meciurilor de pe teren propriu
Este necesar să vă autentificaţi pentru a putea introduce comentarii.
Daca nu aveţi cont puteţi să accesaţi crearea unui cont nou.
Este interzisă folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoană, autor, articol, afişarea de anunţuri publicitare, jigniri, trivialităţi, injurii aduse celorlalţi cititori sau autori ai altor comentarii. Ne rezervăm dreptul de a cenzura și şterge integral cometarii și interzicerea dreptului de a posta pe site, prin banarea / blocarea IP-ului dvs. BASCHET.RO nu răspunde pentru conţinutul postat de utilizatori în rubrica de comentarii, această responsabilitate revenind integral autorului comentariului.
După ce au fost postate, comentariile nu mai pot fi șterse sau modificate de către autorii acestora!