La pauza partidei dintre CSM Oradea și Steaua CSM EximBank București, bihorenii se află la conducere, scor 43-29. Sean Deninson este principalul artizan al grupării din Ardeal, sportivul canadian izbutind până în prezent 8 puncte și 5 recuperări, iar Titus Nicoară a contribuit cu 6 puncte și 4 recuperări.
Radovan Markovic are 9 puncte pentru orădeni, în vreme ce de la echipa din Capitală, Virgil Stănescu și Garry Gallimore sunt cei mai buni marcatori, cu câte 7 puncte fiecare.
Steaua București a câștigat la mare luptă meciul tur al dublei cu CSM Ploie...
Noi dueluri în fazele preliminare din Cupa României
Victorie categorică pentru CSM Târgu Mureș în fața lui SCM Timișoara în Cup...
Noi dueluri în fazele preliminare din Cupa României
CSM Târgu Mureș și SCM Timișoara se duelează în Cupa României
Victorie categorică pentru CSM Târgu Mureș în fața lui SCM Timișoara în Cup...
Este necesar să vă autentificaţi pentru a putea introduce comentarii.
Daca nu aveţi cont puteţi să accesaţi crearea unui cont nou.
Este interzisă folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoană, autor, articol, afişarea de anunţuri publicitare, jigniri, trivialităţi, injurii aduse celorlalţi cititori sau autori ai altor comentarii. Ne rezervăm dreptul de a cenzura și şterge integral cometarii și interzicerea dreptului de a posta pe site, prin banarea / blocarea IP-ului dvs. BASCHET.RO nu răspunde pentru conţinutul postat de utilizatori în rubrica de comentarii, această responsabilitate revenind integral autorului comentariului.
După ce au fost postate, comentariile nu mai pot fi șterse sau modificate de către autorii acestora!