Minute | 22:07 |
Puncte | 14 |
Pase decisive | 1 |
Recuperari | 6 |
Eficienta | 19 |
Gruparea bănățeană va aborda meciul împotriva oltenilor cu un staff tehnic schimbat, după plecarea lui Dragan Petricevic. Cel care face parte din trio-ul de pe bancă dar și joacă pentru BC Timișoara, Nenad Markovic, a vorbit pentru site-ul oficial al echipei înaintea duelului din această seară:
“Întâlnim o echipă bună, experimentată şi poate cu cei mai valoroşi doi jucători români, Burlacu şi Popescu. La Craiova joacă şi străini buni, toate posturile sunt acoperite. Noi nu avem nimic de pierdut. Acasă putem înfrunta orice echipă din România şi asta vrem să facem şi mâine. Sigur, avem probleme în continuare, dar le-am cerut jucătorilor să le lăsăm în afara sălii şi să ne bucurăm de baschet. Avem doar de câştigat de pe urma acestui meci.”
Foto: sporttim.ro
1 comentariu la aceasta stire:
Luptati
cu 9 ani în urmă (16.10.2015) RaspundeCraiova e alături de voi, BCT! Sper sa scăpați de probleme. Sunteți o echipa de tradiție, printre cele mai frumoase din istoria acestui campionat.💛💜
Este necesar să vă autentificaţi pentru a putea introduce comentarii.
Daca nu aveţi cont puteţi să accesaţi crearea unui cont nou.
Este interzisă folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoană, autor, articol, afişarea de anunţuri publicitare, jigniri, trivialităţi, injurii aduse celorlalţi cititori sau autori ai altor comentarii. Ne rezervăm dreptul de a cenzura și şterge integral cometarii și interzicerea dreptului de a posta pe site, prin banarea / blocarea IP-ului dvs. BASCHET.RO nu răspunde pentru conţinutul postat de utilizatori în rubrica de comentarii, această responsabilitate revenind integral autorului comentariului.
După ce au fost postate, comentariile nu mai pot fi șterse sau modificate de către autorii acestora!