| Minute | 33:52 |
| Puncte | 21 |
| Pase decisive | 6 |
| Recuperari | 12 |
| Eficienta | 29 |
Universitatea Cluj-Napoca are șanse să bifeze sâmbătă dimineața prima victorie din 2014. Fetele lui Florin Covaciu se deplasează pe terenul celor de la CS Nova Vita Târgu Mureș, cu ocazia unui duel din etapa XIX.
Cu un bilanț de 2 victorii și 16 eșecuri, clujencele ocupă poziția a-12-a în campionat, Ferenczi și compania suferind sâmbăta trecută un eșec categoric în fața covăsnencelor de la Sepsi SIC Sfântu Gheorghe.
De partea cealaltă, gruparea antrenată de către Ionel Brustur reprezintă lanterna campionatului, datorită unui singur rezultat pozitiv obținut.
Meciul de mâine va fi arbitrat de o brigată formată din Cosmin Prișcă și Răzvan Opriș.
Final 8 Oradea. Radiografia minutelor în care U-BT Cluj a jucat cu doi auto...
Programul meciurilor din sferturile de finală ale Cupei României
F8 Oradea. Transmisiunile meciurilor de la turneul final al Cupei României
F8 Oradea. CS Vâlcea caută să își salveze sezonul la Final Eight-ul Cupei R...
Final 8 Oradea. Radiografia minutelor în care U-BT Cluj a jucat cu doi auto...
F8 Oradea. Transmisiunile meciurilor de la turneul final al Cupei României
Este necesar să vă autentificaţi pentru a putea introduce comentarii.
Daca nu aveţi cont puteţi să accesaţi crearea unui cont nou.
Este interzisă folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoană, autor, articol, afişarea de anunţuri publicitare, jigniri, trivialităţi, injurii aduse celorlalţi cititori sau autori ai altor comentarii. Ne rezervăm dreptul de a cenzura și şterge integral cometarii și interzicerea dreptului de a posta pe site, prin banarea / blocarea IP-ului dvs. BASCHET.RO nu răspunde pentru conţinutul postat de utilizatori în rubrica de comentarii, această responsabilitate revenind integral autorului comentariului.
După ce au fost postate, comentariile nu mai pot fi șterse sau modificate de către autorii acestora!