• Arbitri secundari: Şerban Mircea, Faur Alin Mircea
  • Comisar: Olaru Ion
  • Sala Transilvania

Articole

Energia Târgu Jiu a depus memoriu la FRB după returul din Cupa României cu CSU Sibiu

Federația Română de Baschet a trimis un comunicat pe adresa site-ului nostru în care specifica faptul că oltenii au depus acest memoriu

20:35 | 12.01.2015 9

Christopher Lee: ,,Echipa a luptat fantastic şi a întors scorul. A fost o victorie mare”

Americanul lui CSU Atlassib Sibiu, fericit pentru accederea în Final Four-ul Cupei României

12:15 | 10.01.2015 3

Miša Perišić: ,,A fost un adevărat spectacol”

CSU Sibiu s-a calificat în finala Cupei României

09:06 | 10.01.2015 9

Octavian Popa Calotă: ,,Este victoria publicului. Noi am fost doar nişte marionete care ne-am mişcat datorită lor”

Jucătorul lui CSU Atlassib Sibiu mulţumeşte publicului, după calificarea istorică în Final Four-ul Cupei României

02:10 | 10.01.2015 2

Antonis Constantinides: "Ne-au furat pe faţă. Nu există respect pentru această echipă"

Tehnicianul gorjenilor, atac virulent la adresa arbitrilor din meciul cu CSU Atlassib Sibiu

02:01 | 10.01.2015 7

CSU Atlassib Sibiu se califică în Final Four-ul Cupei României după victoria cu Energia din prelungiri

Calificarea sibienilor în semifinale este prima după opt ani

22:42 | 09.01.2015 7

CSU Atlassib Sibiu a învins Energia în prelungiri și s-a calificat în F4-ul Cupei României

La finalul timpului regulamentar, tabela indica 85-81 în favoarea gazdelor din Sibiu

20:45 | 09.01.2015 40

Miša Perišić: ,,Sunt de părere că va fi un eveniment mare”

CSU Sibiu îşi joacă şansele pentru calificarea în Final Four.

10:20 | 09.01.2015 0

CSU Atlassib Sibiu vs. CS Energia Târgu Jiu, în returul sferturilor Cupei României

Sibienii speră la o calificare ȋn Final Four-ul Cupei României după aproape 8 ani

17:30 | 08.01.2015 2