• Comisar: Marinescu Marius
  • Arena Antonio Alexe

Articole

Titus Nicoară, cel mai eficient jucător al meciului trei

Militarii au avansat în semifinale după victoria la cinci puncte obținută în Arena Antonio Alexe

15:05 | 19.04.2015 0

Înfrângere și final de sezon pentru CSMU Oradea

Steaua CSM EximBank București se califică în semifinale unde va întâlni BC Mureș

14:10 | 19.04.2015 0

Titus Nicoară, fluierat de publicul din Arena Antonio Alexe

Pivotul originar din Oradea a fost cel mai bun baschetbalist de pe parchet

01:21 | 19.04.2015 4

Cristian Achim: „A fost un sezon horror”

Tehnicianul lui CSM-U Oradea oferit o declarație după ce echipa sa a fost eliminată din prima rundă a playoff-ului

01:15 | 19.04.2015 21

La Oradea, Steaua a evoluat în doar patru jucători străini. Bavcevic: „Visul meu e să am șase la dispoziție”

Marque Perry s-a accidentat la finalul primei reprize și nu a mai intrat pe parchet.

00:05 | 19.04.2015 14

Niksa Bavcevic: „Am folosit greșelile lor pentru a le transforma în avantajele noastre"

Tehnicianul bucureștenilor vorbește despre cum a schimbat tactica la mijlocul partidei, iar astfel a câștigat jocul

23:30 | 18.04.2015 0

Steaua câștigă meciul trei al primei runde cu CSM-U Oradea și se califică în semifinalele LNBM

Bucureștenii au câștigat cu scorul de 91-86, deși la pauză erau conduși cu 11 puncte

21:51 | 18.04.2015 41

CSM-U Oradea conduce la pauza meciului cu Steaua, scor 51-40

Orădenii caută să răzbune înfrângerile la limită din primele două meciuri

20:48 | 18.04.2015 1

Duel cât un sezon pentru CSMU Oradea

Bihorenii speră la trimiterea jocului în decisiv, în timp ce steliştii nu concep altceva decât obţinerea calificării pe terenul orădenilor

11:00 | 17.04.2015 13

Vujadin Subotic: „Meritam cel puțin o victorie la București”

Oradea a cedat în Capitală la un punct, respectiv două în primele confruntări ale seriei cu Steaua

20:00 | 16.04.2015 0

Titus Nicoară: „Trebuie să ne ridicăm nivelul jocului față de primele două meciuri”

Orădeanul din lotul Stelei a vorbit pentru TotalBaschet despre primele două meciuri ale seriei, dar și despre ceea ce urmează în Arena „Antonio Alexe”

15:30 | 16.04.2015 0