Articole

Prestație bună în semifinale pentru Ousmane Barro

Senegalezul a izbutit 14 puncte și 7 recuperări

13:30 | 12.04.2014 0

George Ziguli: „Vom trimite memorii către FRB și MTS, iar caseta meciului cu Oradea către FIBA”

Directorul tehnic al argeșenilor este nemulțumit de prestația arbitrilor în semifinala din cupă cu CSM Oradea

10:45 | 12.04.2014 15

Final 4. Evoluție solidă pentru Marko Djurkovic în semifinala cu CSM Oradea

Pivotul sârb a marcat cele două aruncări libere din finalul celor 40 de minute care au trimis partida în prelungiri

09:30 | 12.04.2014 1

Final 4. Hristu Şapera: "Sunt foarte mândru de băieţii mei, s-au dăruit total"

Antrenorul grupării BCM U Pitești vorbește despre înfrângerea din semifinale cu CSM Oradea

23:40 | 11.04.2014 2

Titus Nicoară: ”Sper să oferim tot ce avem mai bun și să câștigăm această cupă”

CSM Oradea s-a calficat în finala Cupei României

20:37 | 11.04.2014 0

Cristian Achim: "Ar fi trebuit să câștigăm în timpul regulamentar de joc"

CSM Oradea ajunge pentru prima dată în finala Cupei României

20:36 | 11.04.2014 0

Final 4 - CSM Oradea este prima finalistă

Bihorenii s-au impus în semifinale în fața celor de la BCM U Pitești după o repriză de prelungiri

20:30 | 11.04.2014 11

Final 4. CSM Oradea învinge BCM U Pitești în semifinale după o repriză de prelungiri

Orădenii își vor afla adversarii din finala mare după duelul dintre CSU Asesoft Ploiești și Energia Rovinari

19:45 | 11.04.2014 0

Final 4. La pauză, BCM U Pitești este în avantaj în fața celor de la CSM Oradea

Partida contează pentru prima semifinală din Cupa României

18:20 | 11.04.2014 0

Final 4. Edi Sinadinovic vorbește despre duelul cu baschetbaliștii de la CSM Oradea

Sârbul a debutat în echipamentul grupării din Trivale chiar într-un meci din Cupa României

09:00 | 11.04.2014 0

Final 4. Titus Nicoară: „Suntem încrezători că putem face o figură frumoasă la acest turneu”

CSM Oradea întâlnește astăzi BCM U Pitești de la ora 17:30 în semifinalele Cupei României

08:00 | 11.04.2014 0

Final 4. Vujadin Subotic: „Piteștiul joacă un baschet foarte bun”

Muntenegreanul formației CSM Oradea vorbește despre disputa cu BCM U Pitești din semifinalele Cupei României

01:00 | 11.04.2014 0

FINAL 4. Sorin Căprărescu: "Mergem la Ploieşti să jucăm cel mai bun baschet"

Managerul Piteştiului vorbeşte despre semifinala cu CSM Oradea

21:00 | 10.04.2014 1

Final 4. Şerban Sere: "Ne dorim foarte tare victoria în partida cu Piteşti"

CSM Oradea şi BCM U Piteşti vor da piept în semifinalele Cupei României

20:00 | 10.04.2014 0

Final 4. Pankracije Barac: "Cred că detaliile vor decide câştigătoarea"

Jucătorul formaţiei BCM U Piteşti prefaţează duelul cu CSM Oradea din semifinalele Cupei României

19:30 | 10.04.2014 0